Skocz do zawartości

K.O.K.S.I.K.

Members
  • Postów

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O K.O.K.S.I.K.

  • Urodziny 11.10.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wrocław

Osiągnięcia K.O.K.S.I.K.

  1. Witam was wszystkich czy macie może jakieś fajne, dobre i przede wszystkim sprawdzone Fish boty? ja osobiście jakoś nie mogę tego znaleźć żeby był taki na ful wypas i działał czekam na wasze propozycje a i jeszcze jedno mam Windows Vista Home Premium 32 bit-y
  2. dziekuje już nie trzeba nie wiem z jakiego powodu ale się już nie blokuje i nadal szukam exp bota bo żaden nie działa lecz jest postęp jeden sposób na hs działa czyli jeden problem z głowy
  3. a i jeszcze jedno mam pytanie zainstalowalem na nowo metka spatchowalem ale nie moge sie polaczyc z serwerem wiecie o co chodzi lub jak to naprawic?
  4. no dzieki za te stronki z forum napisałem że już wszystkie sprawdziłem z forum i szukam czegoś co jeszcze nie ma na forum i będę mógł używać na tym moim porypanym systemie ;/
  5. tak owszem już próbowałem i dizeki wszystkim za szybką odpowiedz lecz jednak ten niemiecki bocik nie smiga ;/ tylko hs dziala lecz nic więcej
  6. Witam Chciałbym was poprosić o bota który będzie działał na Windows Vista Home Premium 32 bity z forum już wszystkie sposoby na ominięcie hack shielda próbowałem i żadne nie działa, a robiłem dokładnie wszystko tak jak w instrukcji Z botami tak samo nawet em2 od Andrzeja coś nie śmiga <_< (nie łączy z serwerami) liczę na szybką odpowiedz i z góry dziękuje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...