Witam
Chciałbym was poprosić o bota który będzie działał na Windows Vista Home Premium 32 bity
z forum już wszystkie sposoby na ominięcie hack shielda próbowałem i żadne nie działa, a robiłem dokładnie wszystko tak jak w instrukcji
Z botami tak samo nawet em2 od Andrzeja coś nie śmiga <_< (nie łączy z serwerami)
liczę na szybką odpowiedz i z góry dziękuje