Skocz do zawartości

worlej12

Members
  • Postów

    67
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia worlej12

  1. reflink
  2. te male zbrojki nie są przypadkiem z gothica ??
  3. worlej12

    Elcardia[PL][Dedyk]

    Mogli byście się wyśilić i wrzucić pare ss z broniami zbrojami itp
  4. szukam fish bota działąjącego na plikach z 2011 typu nevast
  5. worlej12

    Nevareth [Dedyk] [Pl]

    To nie jest odpowiedni dział na takie reklamy ;/ do kosza z tym ;pp
  6. worlej12

    Orientalmt2.Pl

    Reklama tego servera już jest a wiec druga jest zbędna
  7. worlej12

    Orientalmt2.Pl

    Reklama tego servera już jest a wiec druga jest zbędna
  8. exp taki jak na elitemt2 może troche wiekszy,max lvl 255 ,dużo nowych broni i zbroi ,nowe misje ,dobre zabezpieczenia przed kamermodem itp ,w is to co na pl a nie bronie zbroje itp ,nowe metiny,nowe mapy tak aby wbicie 255 lvl nie zajmowało roku i oczywiście ogarniety team
  9. to ma być prezentacja ?? a po drugie już chyba ktoś zrobił reklame tego serva
×
×
  • Dodaj nową pozycję...