exp taki jak na elitemt2 może troche wiekszy,max lvl 255 ,dużo nowych broni i zbroi ,nowe misje ,dobre zabezpieczenia przed kamermodem itp ,w is to co na pl a nie bronie zbroje itp ,nowe metiny,nowe mapy tak aby wbicie 255 lvl nie zajmowało roku i oczywiście ogarniety team