Skocz do zawartości

matixx22

Members
  • Postów

    45
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia matixx22

  1. matixx22

    [Problem-SroKing]

    Witam, korzystam z najnowszej wersji SroKinga (2.1.8) na iSRO, bocę 4 postaciami. Kiedy próbuję ustawić co ma zostawiać w storage w zakładce "Supply--> Sell/Store Setting" (dokładniej kiedy coś zaznaczę i daję np: Select Store) gra mi crashuje, nigdy wcześniej nie miałem podobnego problemu. Oprócz tego, ustawienia Select Keep/Sell/Store muszę ustawiać ppm, ponieważ w oknie ich nie widać (nie ma sell-YES stpre-NO itp). Piszę ten temat, ponieważ nie zbyt wygodne jest zapełnianie się eq po kilku godzinach, proszę o pomoc. http://imageshack.us/photo/my-images/638/beztytuubqwd.png/ dodaję ss
  2. Zdecydowanie M60 Z M60 nie jeden raz udało mi się wyciąć po 3/4 na raz, z P90 masz fart jak zabijesz tak 2 (bardzo małe dmg)
  3. matixx22

    Cena

    Ja korzystam ze SroKinga i mi się podoba, nie mam i nie miałem żadnych problemów z boceniem myślę, że te 27 zł za doładowanie to nie tak dużo, zwłaszcza, że konto do bota jest za darmo.
  4. Edx loader działa, wystarczy odpalać 2 silki z 2 osobnych folderów ja tak robię i nie dostaję dc
  5. Jeśli wyłączysz animacje skilli i ustawisz najniższe detale to będzie chodzić bez problemu
  6. http://www.mpcforum.pl/topic/3112-tut-isrobot-instrukcja/ Jeśli wszystkie opcje masz, ok to napisz i zobaczymy co da się zrobić
  7. Proszę o zrobienie dla mnie loga drużyny WarRock'a na ESL. Wymagania: wielkość 100x100 tematyka: WarRock widoczna nazwa drużyny: "30 FPS" (najlepiej na środku lub na ukos) format GIF Za najlepszą pracę nagroda ! ! !
  8. Prosiłbym o dorobienie do tej sygnatury napisu " яαи∂αℓℓ" oraz podobnego do niej avataru Z góry dziękuję. http://img121.imageshack.us/i/cosmo.png/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...