Mianowicie to mam taki problem że kiedy wchodzę na serwer i chce sobie pograć jak zwykle to nagle mam straszne LAGI , nie tyle co lagi a kiedy wystrzelę cały magazynek to po kilku sekundach dopiero przeładowuje , albo z poprzedniej rundy leżą trupy na ziemi :/ . Czy ktoś mi da rade pomóc ??? <_<