Sygna:
Tematyka: O.S.T.R. lub DonGURALesko
Wysokość: do forum i taka żeby fajnie to wyszło (max 200px)
Szerokość: Tak jak wyżej (max 800px)
Napis/y: Jeśli na sygnie będzie Ostry to :
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt.
By żyć, by być i istnieć dla szczęścia,
teraz Ty i my czyli ludzie po przejściach . ( i z boku gdzies prosze o napis : The Viper RKO )
A jeśli DGE to :
A ja nie będę nikogo do niczego przekonywał.Będę siedział w cieniu nazywał rzeczy po imieniu . ( i z boku gdzies prosze o napis : The Viper RKO )
Kolorystyka: Dopasowana
Dodatkowe informacje od zlecającego:
Avatar
Tematyka: O.S.T.R. Albo DonGURALesko
Wysokość: odpowiednia czyli : (maks. dopuszczalna na Naszym forum to 150/ 200px)
Szerokość: tak jak UP czyli (maks. dopuszczalna na Naszym forum to 150/ 200px)
Napis: (opcjonalnie) The Viper RKO
Kolorystyka: dopasowana
Dodatkowe informacje od zlecającego: