Siema.
Założyłem swój serwer metin2, wszystko działało fajnie i chciałem załozyć reje dla innych graczy.
Wszystko zrobiłem jak w różnych poradnikach wpisuje adres strony itd. wszystko mi ładnie chodzi, podaje link do reje innym graczom, a oni już nie mogą włączyć reje :/
Założyłem serwer 2 raz na innym IP i dalej nic 10 razy reinstalka xamppa i nic..
Apatche i mysql włączam przy wyłączonych komunikatorach gg,skype itd...
Serwer mam włączony, porty i hamachi też.
Więc dlaczego ja mogę sie zarejestrować a inni już nie? :/
Czekam na odpowiedz, pozdrawiam!