Witam,
otóż mam tego typu dylemat/pytanie.
Wiele razy chciałem wstawić sobie fajny skin, nowy skin do l4d (czasem tworzyłem nawet wielką kolekcję!)
Ale gdy szukałem miejsca na moje skin'y, to odechciewało mi się tego.. - jakieś notatniki itd.
Jest może jeszcze jakiś sposób na dodanie ich? Wrzucenie np. do folderu addons? W typie pliku ".vpk"? ;(
Czekam na jakieś odpowiedzi, być może gdzieś w internecie znajduje się program zajmujący się tego typu sprawami..
Aha i jak możecie, dorzućcie info jak usunąć pliczek, by nie zepsuć gry? - bo wiadomo, kiedyś mi się to przeje.