Jedno z najlepszych party to takie w którym sa :
- 4 wizzy
- 2 bardy
- 1 warrrior
- 1 kler
lub
- 3 wizzy
- 2 bardy
- 1 warlock
- 1 warrrior
- 1 kler
Dlatego też wizz/bard jest tak popularny, gdyż stanowi (przeważnie) 75% party.
Warekpol
to coś na zasadzie wrzucania wszystkich do jednego worka. Jeżeli trafiasz na osoby które nie umieją grać określonym typem bulidu i robisz właśnie tak jak napisałem wcześniej, to tylko twoja psyche podtyka Ci pod nos kolejny stereotyp.
Też klikacie "start client" co 5 sekund mając nadzieje że to już ?
UP . Nick : Kanapka - jak spytałem ile mam dać, to aż się przestraszyłem, odpisał ze mam oddać wszystko bo nie dostane majonezu
Nie wiem kto stawiał serwer ale mail kontaktowy jest niemiecki; Wstyd im ze taka brzydka rasa to palą Niemki żeby mieć energie
UP. Kanapka nie ma kasy żeby lv up gildii zrobić z a ty sie już pchasz ?
Potrzebuje propozycji bulidów do party goldfarm < euro postacie >
Bot to oczywiście ibot - wiec nie da się bezpośrednio bufować innych postaci
Dodam jeszcze ze chodzi mi o party 8/8 w którym bazą jest wizzard
THX z góry za propozycje