Witam nie rozumiem wogóle tego WP.
możecie se mówić że jestem kretynem że nie umiem tego se ustawić, ale prosze kogoś kto ma wolne 5 min o skrypt i jeżeli ktoś może aby skonfigurować mi ten skrypt przez TeamViewer:D
Nagrodze tam Lubie to czy + jak kto co woli,ale prosze o szybką odp