* -Nazwa Gry : Wiedźmin
* -Parametry Komputera : Intel Core 2 Duo 2,66 Ghz, 4 GB ramu, GeForce 8800 GT
* -Dokladny opis Problemu : Nie mogę uruchomić gry. Próbowałem tryby zgodności i jako Admin ale proces Wiedzmina się uruchamia i znika... Jedynie mogę grać przez Edytor gry Dnjii czy jak to się zwie ;x
* - Wzmianka czy gra jest oryginalna. tja ;p
* Screeny problemu : Brak ;x