Skocz do zawartości

Mikołaj.

Members
  • Postów

    11
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Mikołaj.

  • Urodziny 16.06.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Mikołaj.

  1. * -Nazwa Gry : Wiedźmin * -Parametry Komputera : Intel Core 2 Duo 2,66 Ghz, 4 GB ramu, GeForce 8800 GT * -Dokladny opis Problemu : Nie mogę uruchomić gry. Próbowałem tryby zgodności i jako Admin ale proces Wiedzmina się uruchamia i znika... Jedynie mogę grać przez Edytor gry Dnjii czy jak to się zwie ;x * - Wzmianka czy gra jest oryginalna. tja ;p * Screeny problemu : Brak ;x
  2. x
  3. kurwa nie ogarniasz... chcę aby pierścienie z IS po uzyciu nie zakladaly sie do tych jebanych kieszenie w eq ale szly tam w róg. a nie jak dac bony na start...
  4. witajcie. Szukam sposobu aby w np. pierścieniu expa z 30 minut zmienić na 48h, tak samo z rękawicą złodzieja etc. Oraz chciałbym aby po użyciu pierścienia / rękawicy / powiekszonego skłądu i jeszcze paru rzeczy z IS nie schodziły do tych dwóch kieszenie w eq, ale żeby tak jak na PL'u pokazywały się w lewym górnym rogu ; ) Co do teleportów, to czy jest jakis sposób aby naprawić teleport z M2 Jinno do M1 Jinno i teleporty do lochów małp na pustyni? ; )
  5. Witajcie. Tworząc serwer wpadłem na pomysł zwiększenia respu metinów. Doszedłem do tego że ustawia się to w regenach map. Jednak nie nie zbyt wiem która cyfra czemu odpowiada. Prosiłbym o wytłumaczenie mi chociaż którą liczbę zmienić aby zwiększyć resp metinów dwukrotnie. ; ) Oferuję limit + / - oraz 5*. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...