Skocz do zawartości

Chumcior

Members
  • Postów

    16
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Osiągnięcia Chumcior

  1. Normalnym cudem... , Normalnym
  2. Właśnie na 7 mam mniej lagów od xp ;x Jescze sproboje na tym win 7 cos wykombinowac a jak nic nie pomoze to zobacze ten poradnik.
  3. Odświeżam .... ;// To dl mnie ważne !! : ((((
  4. Witam. Tak jak w temacie chciałem wam się pożalić ale , że już to zrobiłem to opisze ten problem konkretniej xDDD Od jakiegoś czasu cabal StRaSzNiE mi laguje ! Nie wiem co moze być tego przyczyną. Gty wchodze do Blody Ice to FPS'y schodzą mi NAWET do 1 : (((( Mój komputer to(najwazniejsze): C.P.U :AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01 R.A.M :1,00 GB Grafika :NVIDIA GeForce 7600 GT Oprogramowanie :Windows 7 Zasilacz :230v Prosze o pomoc , wiecej juz tego nie zniose a nie moge przestac grac w cabala!! : ((((
  5. Interesowałem się DJ'ką i grałem kiedyś w radiu internetowym. Pomogę Ci ;d Ustaw mix stereo tak jak na tym SS'ie: http://imageshack.us/photo/my-images/29/infonp.png/ Nie wyjeżdżaj za czerwoną linie ! To jest tak jakby jakość dźwięku. Myślę , żę pomogłem.
  6. Chumcior

    Serwer

    Ustaw w ustawieniach serwera online-mode= false Mam nadzieje , że pomogłem.
  7. Witam ! Podaję wam link do automatycznej stacji kolejek ; ) (Jest to moje wykonanie a pomysł jest użytkownika You Tube "necramar") Link: http://www29.zippyshare.com/v/44345415/file.html Scan: http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=1a76a24e9696fbfdc94769e7a93dfb58-1309575792 SSy: http://imageshack.us/photo/my-images/225/20110702074355.png http://imageshack.us/photo/my-images/233/20110702074420.png http://imageshack.us/photo/my-images/811/20110702074510.png Miłej zabawy ;x
  8. Serwer na www.megacraft.xaa.pl był moim najlepszym ! Była miła atmosfera, aministracja, sąsiedzi (gracze) 0 kradziezy ! A teraz mogą dojść jeszcze ciekawsze pluginy itp. !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...