Witam.
Tak jak w temacie chciałem wam się pożalić ale , że już to zrobiłem to opisze ten problem konkretniej xDDD
Od jakiegoś czasu cabal StRaSzNiE mi laguje !
Nie wiem co moze być tego przyczyną.
Gty wchodze do Blody Ice to FPS'y schodzą mi NAWET do 1 : ((((
Mój komputer to(najwazniejsze):
C.P.U :AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ 2.01
R.A.M :1,00 GB
Grafika :NVIDIA GeForce 7600 GT
Oprogramowanie :Windows 7
Zasilacz :230v
Prosze o pomoc , wiecej juz tego nie zniose a nie moge przestac grac w cabala!! : ((((