Skocz do zawartości

nammeles

Members
  • Postów

    34
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia nammeles

  1. Aha temat do usunięcia
  2. nammeles

    [Q]Umiejętności

    Od dzisiaj mam taki problem , że gdy dam maksymalną ilość punktów w jakąś umiejętność to mi znika z listy i nie moge jej używać ,a gdy dam np 4 pkt w jedną um to moge ja przenieść na pasek uzbrojenia i moge normalnie z nią grać . Dzieje to mi się na wszystkich postaciach (soldier, gunner , commando ) Spotkał się ktoś z taką sytuacją ???
  3. nammeles

    [Q] Lagi

    Nie wiem co to jest , ide prosto , a po chwili już w innym miejscu , nie moge dojsc do jakiegos miejsca bo mnie przenosi , lub sam skreci <_<
  4. nammeles

    [Q] Lagi

    Wie ktoś co zrobić?
  5. nammeles

    [Q] Lagi

    Nawet gdy dam na najsłabsze detale, rozdzielczość i jakoś dzwięku na słabe i zrobie nawet to samo co w poradniku to i tak mam takie same lagi jak wcześniej . Proszę o pomoc
  6. nammeles

    [Q] Lagi

    Od jakiego czasu mam lagi w bfh , wcześniej grałem na największej grafice i rozdzielczości to nie było żadnych. Niekiedy mijają na jakiś czas . Gdy jestem sam na servie nie ma żadnych. Lagi nie są winą słabego komputera lub neta , bo komputer był kupowany niecały rok temu a internet mam 2mb. Co zrobić aby się ich pozbyć? Za każdą podpowiedz nagroda
  7. Do kiedy są ważne?
  8. Mi natomiast nie działa na mozilli a chrome działa
  9. działa , dzięki za info
  10. nammeles

    Brak konta

    Jakiej stronie?
  11. nammeles

    Brak konta

    To dlaczego znajomi mają mnie nadal w znajomych jako 20 lvl ?
  12. nammeles

    Brak konta

    Kierowcy nie mam , ale widnieje jako kierowca w profilu
  13. nammeles

    Brak konta

    Witam , grałem jakiś czas w nfs worda wbiłem tam 20 lvl , po jakims czasie znudziła mi sie gra i zrobiłem sobie w wordzie przerwie na jakies 3 miesiace . W międzyczasie tj. w kwietniu zapisałem się na zawody w nfs i przejechałem się pary razy swoim autkiem . Miesiąc pozniej chcialem juz zaczac grac znowu , ale ku zdziwieniu na koncie nie było już mego kierowcy z 20 lvl-em . Kierowca tak naprawde istnieje w profilu i mam tam 20 lvl , ale nie moge na niego wejść ;/ Prosze o pomoc
  14. Imię : Piotr Wiek : 17 Kontakt : gg 6627757 Doświadczenie w grze : Gram od początku otwartej bety Nick i klasa postaci w grze :Nammeless - medic Nammeles - assault LvL : 20 i 17 Dlaczego ty ? : Chciałbym pograć razem z klanem
  15. nammeles

    [Q] Max Level

    Ja juz mam 20lvl dawno i prawie mam 2 postac na 20 lvl-u , ale nie o to mi chodziło . Jakbym teraz expil i wbił np. 200k expa po 20 lvlu , to czy po wprowadzeniu tego 50lvl , lvl by mi skoczył do góry z expa ktory wbilem wczesniej? Za odp dam +/-
×
×
  • Dodaj nową pozycję...