Od dzisiaj mam taki problem , że gdy dam maksymalną ilość punktów w jakąś umiejętność to mi znika z listy i nie moge jej używać ,a gdy dam np 4 pkt w jedną um to moge ja przenieść na pasek uzbrojenia i moge normalnie z nią grać . Dzieje to mi się na wszystkich postaciach (soldier, gunner , commando ) Spotkał się ktoś z taką sytuacją ???