Skocz do zawartości

SimonXXL

ProUser
  • Postów

    418
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O SimonXXL

  • Urodziny 13.01.1999

Metody kontaktu

  • GG
    36710006
  • Skype
    ---

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Iława

Osiągnięcia SimonXXL

  1. im nowoczesniejszy tym lepszy i żeby było z ulepszaczami ok :P np zeby nie 3 x3 perly na hw tylko 3x1 itp
  2. SimonXXL

    [de] nostale de

    patrz na date noobku ~~~~~!!!!!!!!
  3. SimonXXL

    [de] nostale de

    patrz na datę założenia tematu
  4. na naszych serwerach muli\single plyer zrobmy cos ku czci PAMIĘCI POLEGŁYM !!! OTO KILKA OBRAZKÓW KTÓRE MOGĄ WAS Z MOTYWOWAĆ Mam nadzieję że to wam pomoże
  5. no nie wiem prezka fajna ale lookne serwer prezka 9/10 serwer .../10 ocenie pozniej
  6. SimonXXL

    Serwer EpicCraft

    Prezka 100% ale jeszcze nie zgralem wiec serera nie ocenie Failed to bad login i gra tylko 1 osoba sorry wbijalem z pirata ale jak bd wiecej niz 1 osoba to zagram
  7. No szukam serera surwival i nie moge zadnego znalesc chyba ze surviwal + rpg albo pisze surviwal a to nie surwiwal tylko np rp wiec szukam survivala i czy zapomnieliscie o tym fajnym typie gry ?! PLISKA
  8. masz lubie to i jak on powstanie to zrob nowy topi - rekalame serwera a jak nas o szukales to po tobie
  9. 1.Widziałem go wczoraj zapisałem adres strony ale mi gdzies uciekł i nie moge znaleść 2. a czy mody działają na piracie bo moj kumpel ma pirata i nie dziala ?! 3. wgralem tego moda i mi on nie dziala czemu u kolegi tez on nie dziala
  10. to nie survival bo na survivalu nie ma dzialek sorka nie zagram i nie daje "lubie to " - nie ma
  11. Jak nazywa sie ten mod ze np jak posadze drzewo na tnt to wyrosnie pien tnt i liscie z lawy i to po zebraniu bd miec w eq albo na welnie n niebieskiej i wyrosnie pien z brazowej welny a liscie niebieskie Jak naywa sie ten mood co dodaje 10 rodzaji cleeperow ??? kociaczek * dzieki za podanie ale jak bys mogl - mogla to opisz co jak na co postawie to co wyrosnie :P bo nie wiem all
  12. Elo czy jak petem nabiję 60 lv to on sie zmieni z evo1 na evo 2 czy muszę zakląć evo 2 na czym te eva polegają i jak sie zmieniają ? i pokazcie mi obrazek spajacza dusz i tego czegos co wytrwałość peta zwieksza ale to juz dodatkowo czekam na odp i dziekuje ... z gory ...
  13. 1. Proszę o podanie mi zdjęcia obrazka / obrazków Spajacza Dusz i Przekaźnik Dusz 2. Dlaczego kiedy włącze Rappelz Hero to wyskakuje mi błąd z łączeniem z serwerem ( wkleilem do aor) jak temu zradzic ? - wczoraj gralem normalnie 3.Wiecie gdzie na rappelz hero mozna zalatwic sobie karty aniola na niskich lv ?
  14. SimonXXL

    AOR problem

    Przyłączam sie do problemu mam nadzieje ze ktoś nam pomoże
  15. SimonXXL

    [Pomocy]

    Elo Mam 2 problemy 1. AoR czemu jak wbilje lv to cofa mnie do miasta i jak temu zaradzic ze by tak nie bylo ? 2.Poszukuje priva ktory nie bd z wirusem ;P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...