Skocz do zawartości

zajac246

Members
  • Postów

    61
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia zajac246

  1. Witam jest mozliwosc zaloznenia prywatnego server jak w plemiona na seafight ? Jesli nie ma to moze czy jest jakis server prywatny ?
  2. Witam Mam zamiar kupic miancrafta dzisiaj i jak zamowie go przelewem bankowym to otrzymam 2 klucze czy dopiero po 3 dniach i nie bede mial 2 kulczy ? Prosze o szybkie odp.
  3. zajac246

    [Pytanie] WarpzOr

    Witma mam takie male pytanie czy jest mozliwosc zrobienia sepecjalnego warpa dla grupy ? np.mam grupe gracz i moze sie on uzyc warpa do miejsca 1 ale do miejsca 2 nie moze.Jest np.nowy on moze sie np. warpac do miejsca 1 i 2
  4. Dobra udalo mi sie poradzic z tym bledem ale jest tez inny mam zainstalowany buttonwarp gdy ustawie kase na + za teleport daje ale jak na - to nie odejmuje. @Dzis wlonczylem server i wszystko dziala nie wiem co sie dzialo z serverem
  5. No wlasnie nie chce zmieniac moze jest inny sposob ?
  6. Witam Mam problem , mianowicie mam pliki od krzysztofa 1.7. . zainstalowalem sobie plugin iconomychestshop takze jobs i inne . Ale do rzeczy mam wystawion sklep wszystko super kupuje sprzedaje kasa przybywa ale nie ubywa to zanaczy ubaywa ale nie widac pisze komende /money mam np 100,kto cos kupi mam 120,ide do pracy mam 200.kupuje cos np za 100 i dalej mam 200 i w tym rzecz kase ubywa lecz nie widac na komedzie /money ani /money top .Probowalem inne wersje iconomy ale to nic nie daje.Prosze o szybka odp Sorry dysortografia i pisalem szybko
×
×
  • Dodaj nową pozycję...