Skocz do zawartości

theSiwy

Members
  • Postów

    83
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O theSiwy

  • Urodziny 03.10.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Chunjo

Osiągnięcia theSiwy

  1. JA niestety tez nie ... ;/
  2. No wlasnie nic nie ma ; D Nie wiem co jest grane ...
  3. Mam ten sam problem )
  4. Witam. Moj problem polega na tym ze dodaje np 5 bonow a przy zmianie ich liczba bonow maleje do 4, 3 itd ... pomoze ktos? :P
  5. Dzieki, wszystko ladnie smiga :P
  6. A jak w takim razie zrobic launchera? :P
  7. Sysinstall dobrze zrobione kolega ma spol z taka i taka koncowka zadne nie chodzi :P Jest w sieci kropka jest zielona Zapora wylaczona antywira nie ma wgl. ;//
  8. Zrobilem dzisiaj swoj serwer hamachi.. Na chinolu wszystko ladnie smiga. Zrobilem spol i wyslalem koledze lecz on ma blad ;o PortMap ON .. Probowal z koncowka .100 i zwykla z hamachi Mojego. Nie wiecie co jest grane?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...