Sysinstall dobrze zrobione kolega ma spol z taka i taka koncowka zadne nie chodzi :P
Jest w sieci kropka jest zielona Zapora wylaczona antywira nie ma wgl. ;//
Zrobilem dzisiaj swoj serwer hamachi.. Na chinolu wszystko ladnie smiga. Zrobilem spol i wyslalem koledze lecz on ma blad ;o
PortMap ON .. Probowal z koncowka .100 i zwykla z hamachi Mojego.
Nie wiecie co jest grane?