Skocz do zawartości

kkrzesi97

Members
  • Postów

    77
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia kkrzesi97

  1. sorry wszystko się wyjaśniło
  2. napewno są pod 1.8.1 dać linki ???
  3. 1.Usuwam meta-inf 2.zaraz sprawdze - przy samej probie instalacji mod loadera wywala mi mc - pokazuje się logo mojang i crash
  4. Żadne mody mi nie działają. Działa tylko too many items. nie działa mi: industrialcraft GsysCraft x-ray single player commands (to jedyne mody jakie instalowałem) (kopiowałem minecraft.jar ) Będę obdarowywał plusikami kto pomoże.
  5. Orginał w 100% Jak go kupowałem wydałem 120 zl
  6. Mój problem wygląda tak: Instaluję grę normalnie i próbuje zaktualizować ściągam patch 1.51 i podczas instalacji wyskakuje komunikat który mówi, że aktualizacja jest już dokonana ale gdy włączam grę wersja gry to 1.40. Dodam jeszcze że nawet pomoc techniczna poległa bo prubowałem ich wszystkich metod i skończylo sie na tym że mam im przesłać DxDiag
  7. Mam ten sam problem i nic nie skutkuje cały czas mi to wyskakuje nawet po formacie i na innych kompach tak samo
  8. Temat do kasacji tworze nowy sever.
  9. ok thx za pomoc nie wiem jak ale zrobiłem //Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.
  10. Uruchamiam run.exe pokazuje się wiersz poleceń i w nim pisze: system nie może odnaleźć określonej ścieżki
  11. no jest co dalej ??
  12. Gdy uruchamiam run.exe : system nie może odnaleźć określonej ścieżki plis help !!
  13. mój ulubiony serv
  14. Może być każdy kto się tylko zna. Nie śpieszę się bo otwarcie serva 4 sierpnia. Można pisać na pw i w temacie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...