Chciałbym się dowiedzieć kto sie bawi na spawnie ???????
SS mam:
http://img705.imageshack.us/i/20110424191221.png/
http://img833.imageshack.us/i/20110424191359.png/
http://img687.imageshack.us/i/20110424191530.png/
i wtedy po podłodze z glow stone było dużo wybuchów TNT.
Chciałbym sie dowiedzieć co to miało być???
I w komentarzach w ostatnim ss'sie są komentarze typu TNT pod spanem
Wiem już kto to się bawił "Kokosz" tu ss i dam jeszce 1 kiedy to byl mega laggggg
http://img855.imageshack.us/i/20110424193005.png/
ten ss jest z przed wybuchu
a to jest ss co zostalo ze spawn po zabawie z kokoszem
http://img684.imageshack.us/i/20110424194743.png/
A tu jest jak kokosz się bawi lawą.
http://img594.imageshack.us/i/20110424200621.png/
Na tym zdjeciu powinno byc seria piorunów ale nie da sie ich ująć
http://img151.imageshack.us/i/20110424201426.png/
A ty jak mnie delo przez pioruny kokosza
http://img151.imageshack.us/i/20110424201426.png/
Stracilem tam cale moje diamnetowe eq...