Skocz do zawartości

wojowniczek1mt

Members
  • Postów

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O wojowniczek1mt

  • Urodziny 18 Marca

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Tomaszów Mazowiecki

Osiągnięcia wojowniczek1mt

  1. Szukam kogoś do grania na jego multi(we 2 z mobami) ponieważ jest nudno w kilu na raz wole w dwóch... Oczywiście Surival
  2. no tak
  3. Lód weźmie sie wode wleje pogoda odpowiedni przyjdzie i zamrozi w lód... Fajny pomysł mentosh
  4. lama wejdz na hamachi
  5. wojowniczek1mt

    Pomoc Na Serwie

    Geo[Geoning]-Admin serwer w minecrafcie który stracił globmoda na forum:D
  6. wojowniczek1mt

    Griefer Torów

    1Obrazek:Widać jak trzyma powered rail w ręcach ale to nie tłumaczy że to on rozwala. 2Obrazek:te /msg nie tłumaczy że rozwal moze mieć swoje , ale wątpie w to... 3Obrazek:nie chce się wczytać
  7. wojowniczek1mt

    Zgłoszenie

    AreQPL zawsze pomaga więc nie masz co do gadania każdy ci powie że słucha innych graczy... Jak ja poprosze o TP zawsze posłucha i to zrobi.. To raczej ty powinieneś dostać mute ponieważ spamisz bez powodu wulgami wyzywasz i inne głupie i wkurzające teksty
  8. :/ heh żaden mod jakoś nic z tym nie zrobił , ani słowa
  9. ja tam nie spamilem
  10. tak ale nie chcialo mi sie wrzucac kazdego jego spamu takiego ile on tego spamil
  11. Guci4991 cały czas tylko jedno spamuje o to ss: http://img811.imageshack.us/i/20110425213519.png/ jest tam podkreslone co tam jest.
  12. wojowniczek1mt

    Co To Ma Być?

    Chciałbym się dowiedzieć kto sie bawi na spawnie ??????? SS mam: http://img705.imageshack.us/i/20110424191221.png/ http://img833.imageshack.us/i/20110424191359.png/ http://img687.imageshack.us/i/20110424191530.png/ i wtedy po podłodze z glow stone było dużo wybuchów TNT. Chciałbym sie dowiedzieć co to miało być??? I w komentarzach w ostatnim ss'sie są komentarze typu TNT pod spanem Wiem już kto to się bawił "Kokosz" tu ss i dam jeszce 1 kiedy to byl mega laggggg http://img855.imageshack.us/i/20110424193005.png/ ten ss jest z przed wybuchu a to jest ss co zostalo ze spawn po zabawie z kokoszem http://img684.imageshack.us/i/20110424194743.png/ A tu jest jak kokosz się bawi lawą. http://img594.imageshack.us/i/20110424200621.png/ Na tym zdjeciu powinno byc seria piorunów ale nie da sie ich ująć http://img151.imageshack.us/i/20110424201426.png/ A ty jak mnie delo przez pioruny kokosza http://img151.imageshack.us/i/20110424201426.png/ Stracilem tam cale moje diamnetowe eq...
  13. Moderatorzy nie cha nawet np.dać bana chociaż człowiek prosi..
  14. ale to było przed daniem mute
  15. prosze o bana dla nextkillera i lubiedzieci caly czas spamóją SOM SOM SOM SOM i jeszcze grożą ss!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...