Skocz do zawartości

ReGGaEBoY

Members
  • Postów

    266
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O ReGGaEBoY

  • Urodziny 12.04.1994

Metody kontaktu

  • GG
    1962323

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    GsE

Osiągnięcia ReGGaEBoY

  1. ReGGaEBoY

    Pomocy Błagam

    Zainstalowałem CrossFire i jak sie loguje klikam OK to wyskakuje This server is Avible Yor Region
  2. ReGGaEBoY

    Jb expmod wojny gangow

    Zapraszam na jail break z exp modem jednyny taki wojny gangow v3 ip:188.165.238.109 zapraszam
  3. ReGGaEBoY

    Spray do cs 1.6

    Tematyka: Spray do cs Wysokość: 150/obojetne mi to Szerokość: 150/obojetne mi to Napis/y: nick: P4rkour Kolorystyka: coś w stylu grafiti. Będę wdzięczny. Dzięki
  4. Szukam aimbota + zareklamuje pro server Haslo na nigo to cw
  5. Prosze o zamknięcie tematu!
  6. thx zobacze czy dziala i dam edita a + i tak masz wszystko sprawnie działa
  7. witam mam problem z eternią a zresztą sami zobaczcie licze na pomoc lecą + ! KLIKNIJ I POMÓŻ ziomek
  8. no mi też tak wyskakuje kto odpowie dostanie odemnie +y
  9. ReGGaEBoY

    [Problem]Xtrap

    reinstal tzn?
  10. ok leci + dam znać jak zadziała nie działa dalej to samo a zrobilem to co kazałeś
  11. Probowalem juz od nowa zainstalować masz moze TeamViever5 ej a chodzi ci o format kompa?
  12. KLIKNIJ I POMUŻ HELP POMUŻCIE DAJE PLUSY blagam was
×
×
  • Dodaj nową pozycję...