Elo mam taki problem.
Gdy gram w MineCraft-a na Single i Multi Player to mnie wyrzuca z gry.
Próbowałem coś zrobic ale nic nie wyszło.To się zaczęło gdy zrobiłem format kompa i zainstalowałem jave 6 up 27 .
Od tego czasu wywala mnie z gry i piszę :
Out of memory!
Minecraft has run out of memory.
This could be caused by a bug in the game or by the Java Virtual Machine not being allocated enough memory. It you are playing in a web browser, try downloading the game and playing it offline.
To prevent level corruption, the current game has quit.
Please restart the game.
Dodam jeszcze że :
Od momenty zainstalowania na nowo Javy to ten program zabiera bardzo dużo pamięci RAM.
Za pomoc polecą + !