Jak odwaliłem coś takiego:
A tutaj masz kod jaki należy wkleić w pole na zakładce "Sygnatura":
[img=http://img228.imageshack.us/img228/9869/dlapsychola.png]
Pozdrawiam, reedy66.
Dobre obejście: (Pan Misiekantos253 założył temat . Jeśli pomoże plusy dawaj mu, nie mi.)
http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=282359
Pozdrawiam, reedy66.
Nie, nie ma tak zmodyfikowanej wersji EM2... A co do ExpIsEasy to proszę bardzo:
http://www.mpcforum.pl/topic/274047-dltutexp-is-easy-darmowy-expbot-do-metin2pl-ug/
Pozdrawiam, reedy66.