Skocz do zawartości

reedy66

Members
  • Postów

    183
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O reedy66

  • Urodziny 22.03.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    United States
  1. Dzięki . Masz like'a!
  2. zobaczysz jak to wygląda jak użyjesz... Proszę o +'y.
  3. I jak działa?
  4. Już wrzucam 19% już ;P
  5. brak generatora
  6. Proszę bardzo: (na tym będą ci chodzić all hacki.) http://www.mpcforum.pl/topic/304359-dl-niewykrywalny-plik-index/
  7. Jak odwaliłem coś takiego: A tutaj masz kod jaki należy wkleić w pole na zakładce "Sygnatura": [img=http://img228.imageshack.us/img228/9869/dlapsychola.png] Pozdrawiam, reedy66.
  8. Jeśli chodzi ci np. o handel Hwangiem, wyrzucanie Hwanga itp... To tak jak kolega Up^^ mówi: http://metin2mod.tk/ Pozdrawiam, reedy66.
  9. Dobre obejście: (Pan Misiekantos253 założył temat . Jeśli pomoże plusy dawaj mu, nie mi.) http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=282359 Pozdrawiam, reedy66.
  10. Przetestuj na PL'u: http://www.mpcforum.pl/topic/317662-dl-mt2-p-serv-expbot-by-e-pvp-v13/ Pozdrawiam, reedy66.
  11. Wbudowany jest w kamer'modzie... O ile się nie mylę to dostępny pod klawiszem "F9"... Pozdrawiam, reddy66.
  12. Najlepiej kup wędkę +3 wymaxuj punkty łowienia i taką łów... Mi 5-15 małży/dzień leciało .
  13. Może być? http://www.mpcforum.pl/topic/239780-cheatauto-pickup-by-me/ Pozdrowienia, reedy66.
  14. Nie, nie ma tak zmodyfikowanej wersji EM2... A co do ExpIsEasy to proszę bardzo: http://www.mpcforum.pl/topic/274047-dltutexp-is-easy-darmowy-expbot-do-metin2pl-ug/ Pozdrawiam, reedy66.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...