Skocz do zawartości

ArciiK

Members
  • Postów

    205
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ArciiK

  • Urodziny 20.09.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Ostatnie wizyty

1 893 wyświetleń profilu

Osiągnięcia ArciiK

  1. Dość ciekawa . Pobiorę, zobaczymy co i jak . Jak na razie masz Lajka !
  2. ArciiK

    OwnServer Francja

    Fps'y mogą być . To nie zależy od serwerowni, ale od Twojej maszyny . Ping i tak masz ogromny ...
  3. ArciiK

    OwnServer Francja

    Gdzieś był już temat o OwnServe . Poszukaj , tam pisali na tematu ich pingu. Polecam Ci SoreD , mały ping , świetna pomoc techniczna . Zero problemów .
  4. ArciiK

    OwnServer Francja

    Nie opłaca się . Mialem tam serwer . Lagi jak cholera (czyt. ping 300, 400 + )
  5. ArciiK

    Dziwne dźwięki

    Potwierdzam . Zmieniły się odgłosy otwierania drzwi oraz skrzyni . Wersja 1.8.1 .
  6. ArciiK

    [Help] Minechafter

    Screen jest za mały żeby cokolwiek zobaczyć . Wstaw nowy.
  7. Ten dedyk ma 512 mb. ramu, więc lagi pewnie będą i na jednym świecie . Jeśli postawisz i drugi , będzie jeszcze gorzej .
  8. ArciiK

    [DL]Escape

    Mapka jest dość ciekawa, tylko jak dla mnie troszkę krótka < to tylko moja wypowiedź > . Postawię Ci za to plusa , ale następnym razem zrób więcej elementów zagadkowych , wymagających troszkę myślenia :P Bo niektórym to nie wychodzi ...
  9. Huh , Mysle, ze moze niektorym sie to przyda, ale ja szczegolnie z tego korzystac nie bede . Lap plusa ! +
  10. Miałem z tym do czynienia . Problem rozwiązać jest łatwo , a sposoby są dwa : 1 . Napisz do Notch'a / help'a Mojangu o aktywowanie konta, gdyż mają tak wiele zapytań w bazie, że serwery nie wyrabiają 2 . Poczekaj od 3 do 5 dni , a konto powinno zostać przywrócone . Mam nadzieję, że pomogłem .
  11. ArciiK

    [problem] HeroChat

    Spróbuj , zreplaceować plugin . Tzn . wyrzuć folder i plik. jar i wrzuć od nowa i zacznij edytować .
  12. Darmowe konta do Minecraft'a nie istnieją i wątpie, żeby istniały no chyba, że Caritas się z zrzuci ! Nie nabieraj się na takie coś , czasami taka stronka ma trojany, nie trojany i wszelkie inne gówna !
  13. Próbowałem, wiele razy, ale za Chiny nie instalowałą się wersja 1.7.2 ... zawsze 1.6.6 .
  14. Witam ! Poszukuję pliczku minecraft.jar , a dokładniej to wersji 1.7.2 . Na goglu nic nie znalazłem, żeby nie było mi tu odnośników do lmgtfy (LetMeGoogleThatForYou) . Dzięki .
  15. ArciiK

    Minecraft hack

    @up . Jasne, że działa , tylko opcja allow flying musi być w stanie : on .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...