Mam problem ponieważ gdy gram w tego battlefielda to myszka jakoś mi dziwnie skacze jak nia ruszę to wcale nie mogę wymierzyć bo ona mi się rusza w inne miejsce bardzo mi jest trudno to opisać bezsensowna jest wtedy gra bo nawet nie mogę dobrze wymierzyć .
niby ze gra mi się jakoś specjalnie nie przycina ale przez ta myszkę to nie mogę grac.
Mam pentium D 3,2 ghz
grafikę 7300gt
i 2 giga ram.