Skocz do zawartości

Novocaine

Members
  • Postów

    32
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Novocaine

  • Urodziny 22.12.1991

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Gdynia

Osiągnięcia Novocaine

  1. Użyj kamermoda, najłatwiejszy z sposobów.
  2. Nie wiem skąd wziąłeś taką informacje, że tam dropi akurat więcej medali.. Tutaj się zgodzę z tym bossem.
  3. Zależy jeszcze to od tego, jaki prywatny serwer wybierzesz, na jednym wojownikiem, na drugim ninją gra sie przyjemniej. Osobiście polecam ninje, większa przyjemność z gry na high levelu ; )
  4. W każdym lochu małp drop medali jest ustawiony taki sam, jest to tylko zależne do levela.
  5. Wiekszość z serwerów ma zablokowane wchodzenie przez kamermoda. Do niektórych z serwerów też trzeba patchy (Dostępne na stronie kamera). UP@ Najnowszy kamermod nie działa prawidłowo na Cliencie 2008. Zalecany jest Client 2010.
  6. Popracuj trochę nad estetyką i ortografią. Oceniaj też większe prywatne serwery, takie jak Celestial World.
  7. Rozpakowujesz root z locale, szukasz pliku serverinfo.py. Generatorem od Kamera robisz swoje serverinfo.py z własnymi portami i IP, podmieniasz pliki i pakujesz. Następnie ściągasz launchera by Tim cjt i odpalasz. ; ) http://www.mpcforum.pl/topic/205970-downloadmetin2client-2010/
  8. Wejdź przez clienta, zobacz czy wyskakuje ten sam problem. Ewentualnie załóż nowe konto, być może ban ; )
  9. Na tym i na tym serwerze spotkasz Polaków. Dokładnie nie sprecyzujesz ilu gra na s1, ilu na s2. Chociaż porównując te dwa serwery.. więcej polaków spotkałem na Free Kingdom.
  10. Polecam az.pl Kompetentna firma, oferta też jedna z lepszych. Na drugi dzień po przelaniu pieniędzy miałem już domene ; )
  11. Jeśli grasz na spolszczeniu - Multihack 3.89 by banjo1.
  12. Nie łatwiej byłoby po prostu wyłączyć antywirusa na czas korzystania z hacka ? ...
  13. Zaaktualizuj .NET Framework do najnowszego, lub do wersji która jest zalecana (przypuszczam, że jest to wersja 3.5). Powinno pomóc.
  14. W żaden sposób nie da się tego wyłączyć. Najwyżej blokuj szept jak korzystasz z kamermoda.
  15. Tańszej postaci raczej od tej już nie dostaniesz. EQ to jest kwestia kolejnych 50/70 pln wydanych na yangi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...