Zależy jeszcze to od tego, jaki prywatny serwer wybierzesz, na jednym wojownikiem, na drugim ninją gra sie przyjemniej. Osobiście polecam ninje, większa przyjemność z gry na high levelu ; )
Wiekszość z serwerów ma zablokowane wchodzenie przez kamermoda. Do niektórych z serwerów też trzeba patchy (Dostępne na stronie kamera).
UP@ Najnowszy kamermod nie działa prawidłowo na Cliencie 2008. Zalecany jest Client 2010.
Rozpakowujesz root z locale, szukasz pliku serverinfo.py. Generatorem od Kamera robisz swoje serverinfo.py z własnymi portami i IP, podmieniasz pliki i pakujesz. Następnie ściągasz launchera by Tim cjt i odpalasz. ; )
http://www.mpcforum.pl/topic/205970-downloadmetin2client-2010/
Na tym i na tym serwerze spotkasz Polaków. Dokładnie nie sprecyzujesz ilu gra na s1, ilu na s2. Chociaż porównując te dwa serwery.. więcej polaków spotkałem na Free Kingdom.