Powód (według mnie).
Minecraft zużywa dużo RAMu, a jak masz "zasyfionego" kompa to
RAM jest bardziej obciążony i plus fraps i minecraft to jest bardzo obciążony.
Spróbój programu GameBooster lub CCleaner.(ewentualnie FORMACIK )
Witam mam taki problem, otóż zgubiłem książeczkę do owej gry i czy jest jakaś możliwość odzyskania go ?
Może są jakieś specjalne dane na pudełku ?
Pozdrawiam.
Włączasz AudaCity, puszczasz nagrywanie, a potem odpalasz se gre i frapsem nagrywasz.
Łączysz to np. Movie Makerem oczywiście głos przytnij odpowiednio.