Skocz do zawartości

Karamboty

Members
  • Postów

    331
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Osiągnięcia Karamboty

  1. Potrzebuuję plików na zoombie nigdzie nie moge znalesc a jak znalazlem na froum tutaj to inki wygasly ;/ i bardzo prosze o pomoc
  2. Szukam Spisu eq z czego sie robi na serwie Celestiall np z smoczych nozy bezduchy tylko cale eq poprosze
  3. o to mi chodzi http://img408.imageshack.us/img408/1598/eqrazora2.png
  4. Szukam Plikiów do specjalnych broni zbroij "eq" Bardzo prosze takie jak tu http://img408.imageshack.us/img408/1598/eqrazora2.png
  5. ale musze wypakowac do metina 2008 tak ?
  6. wlasnie on nie chce mi dzialac nie wiem jak zainstalowac
  7. Cześć Nie moge nigdzie znaleść kamer mod na privy zeby byl caly spis serwerów a najbardziej ciekwei mnie jeden serw celestial prosze dajcie kamek ja szukam i szukam i nie moge znalesc a z http://www.metin2mod.tk/ z z tej strony nie ma ker moda na privy -,- " wiec prosze dajcie
  8. w maszynie pisze w slupku BLAD:CONNECTIN REFUSED i tak ciagle w w virtualu i nie umiem tego naprawić prosze o pomoc
  9. Potrzebuję Plikow do KD 80% I Dziękuje
  10. znaczy musze miec plyte windows ?
  11. Jest jeszcze to znalazłem na stronie ale nie rozumiem tego cos tam kosz zabiera pamiec da sie to uwstawic zeby oddal ale nie wiem jak http://imageshack.us/photo/my-images/189/beztytuugew.png/
  12. a to coś da ??
  13. Dziś jak włączyłem komputer to mi z dysków zabiera pamięć miałem dziś 7gb a patrze za kilka sekund mam 600mb nie wiem o co chodzi a nic nie pobierałem przepraszam ze to zły temat ale nie mogłem znaleźć odpowiedniego proszę o pomoc Jest jeszcze to znalazłem na stronie ale nie rozumiem tego cos tam kosz zabiera pamiec da sie to uwstawic zeby oddal ale nie wiem jak http://imageshack.us/photo/my-images/189/beztytuugew.png/
  14. Karamboty

    Uwazne

    Maice moze Aima do cs bo nie moge znalesc do 1.6
  15. java mi sie sama zaktualizowała no mam malo ramu i nie wiem czemu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...