Skocz do zawartości

Yrokin

Postmaker
  • Postów

    1 477
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. To forum dla mnie umaro (╯︵╰,)

  2. z jaką max odległością ? początkowo leciało trochę (ponad 100) ale po 5min spadło do 80k/h ok 1,5-2 km odleglosc. predkosc 180km/h, uzywaj lucky egg, i ewoluuj wszystkie poki w bocie. Wyjdzie ponad 200 Ja mam prawie 36 lvl i tyle wyciagam. Teraz odpalilem z ciekawosci, po 9 min chodzenia bota 361k/h. http://imgur.com/a/s6ECj jak mozna ustawic odleglosc maksymalną od danego spota? w necrobocie linijka: "MaxTravelDistanceInMeters": xxxx,
  3. Battletag: Glodek#2666 Godziny grania: Codziennie od rana do wieczora dostępny. Uwagi: Gram dla funu, najlepiej jak zbierzemy dobrą ekipę. Kontakt: battle net, forum.
  4. Yrokin

    Oceń utwór poprzednika

    7/10 XDD
  5. Yrokin

    Oceń utwór poprzednika

    6/10 bo Eminem.
  6. Yrokin

    Oceń utwór poprzednika

    6/10
  7. Ja nie mam problemu z hasłem tylko ogólnie z mysql. Nie mogę wejść do bazy co wiąże się z tym że nawet hasła nie zmienię. Przed wgraniem plików terenza normalnie się łączę z mysql, a po wgraniu pisze że nie może połączyć się z hostem. sysinstall zrobiłem dobrze.
  8. tak.. Wrzuciłem pliki od terenza na swój serwer i nawet nie mogę się do mysql podłączyć: Zdjęcie
  9. Czemu jak kolega chce wybrać postać to wywala do logowania? Zapora off, porty odblokowane, próbowałem serwer hamachi/no hamachi zrobić i nic.
  10. Przecież Miszczu nie odpuści teraz tego projektu... Zarobił już +/- 200 lajków...
  11. Wydaje mi się, albo bot przestał działać. Przycisk play w bocie nie działa.
  12. I dobrze. Przynajmniej będzie tylko dla mpc
  13. Błąd E3 był na samym początku (1 strona tematu) i teraz. Z czasem to minie :P Nie wyłączajcie botów to wszystko będzie ok.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...