Skocz do zawartości

jurek920

Members
  • Postów

    194
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia jurek920

  1. jurek920

    [Dyskusja] Balmora

    Gra ktos z was ta moze na kamermodzie??? i Wrzucilby serverinfo bo to z aktualnego nie dziala a nie chce mi sie pobierac clienta:) Z gory dzieki
  2. szukalem jest tylko w na wersje 1.0.0.0 a ja mam steamowska 1.1.1.1 a tej 1.0.0.0 nie moge nigdzie znalezc
  3. Witam poszukuje spolszczenia do half life blue shift w wersji 1.1.1.1 w sieci znalazlem tylko do wersji 1.0.0.0 Z angielskim jest tak u mnie sredniawo i poprostu nie rozumiem wszystkich wypowiedzi Za pomoc daje + ewentualnie jesli ktos ma starego half life blue shifta w wersji 1.0.0.0 gdzie dziala to spolszczenie bylbym wdzieczny o podanie linka w sieci znajduje nowsze wersje
  4. tak dodam ze to nie jest moj serwer czasem zalicza ale glownie nie innym zalicza prawidlowo z tego co widze
  5. Witam mam problem otoz od pewnego czasu grtania na serwerze nie nalicza mi fragow gdy mnie zabija i oddane strzaly zalicza czasami jest wszystko ok i zalicza normalnie W czym moze lezec przyczyna problemu?
  6. wyprobuje ten sposob i ewentualnie dam + jednak gre nie mam w steamie tylko osobno sciagnieto ale moze zadziala
  7. Witam , mam problem z gra hl source pobralem ja z peba i gdy chce ja uruchomic wlacza sie valve pozniej loading i po pewnym czasie gra sie wylacza i wyskakuje engine error platform error: module failed to initialize
  8. Wielkie dzieki + leci wlasnie tego szukalem
  9. Nikt mi nie pomoże? to byly takie rozgrywki np jak goalunited
  10. Nieee tam nie gralo sie w counter strike tylko byla strona i tam sie rozgrywalio mecze ligowe trzeba bylo tylko ustawic sklad mizna bylo kupowac zawodnikow itp
  11. Witam 2 lata temu w necie znalazlem taka strone z conuter strike liga zaczynalo sie tam bodajze od 6 ligi i co tydzien gralo sparingi cos podobnego np do menagerzone . Niestety teraz nie moge znalesc tej strony. Czy ona jeszcze istnieje ?? a jak tak to prosze o link Pozdrawiam
  12. ale to nie o to chodzilo w akcie oskarzenia
  13. http://www.dobreprogramy.pl/Oszustwa-nastolatkow-na-Allegro,Aktualnosc,6732.html Tutaj tez jest zakaz handlu a jednak mozna cos zdzialac dzieki policji
  14. Oni wystawiaja to nie pierwszy raz jestem ciekaw co pozniej robia z kupujacymi , gdyz nie maja żadnego negatywa za sprzedasz konta tylko za yangi
  15. jurek920

    Z: Antares [PL] [DEDYK]

    Serwer bardzo fajny exp bardzo szybko idzie denerwujace tylko te chinskie qesty
×
×
  • Dodaj nową pozycję...