Witam poszukuje spolszczenia do half life blue shift w wersji 1.1.1.1 w sieci znalazlem tylko do wersji 1.0.0.0
Z angielskim jest tak u mnie sredniawo i poprostu nie rozumiem wszystkich wypowiedzi
Za pomoc daje + ewentualnie jesli ktos ma starego half life blue shifta w wersji 1.0.0.0 gdzie dziala to spolszczenie bylbym wdzieczny o podanie linka w sieci znajduje nowsze wersje
Witam mam problem otoz od pewnego czasu grtania na serwerze nie nalicza mi fragow gdy mnie zabija i oddane strzaly zalicza czasami jest wszystko ok i zalicza normalnie
W czym moze lezec przyczyna problemu?
Witam , mam problem z gra hl source pobralem ja z peba i gdy chce ja uruchomic wlacza sie valve pozniej loading i po pewnym czasie gra sie wylacza i wyskakuje engine error platform error: module failed to initialize
Nieee tam nie gralo sie w counter strike tylko byla strona i tam sie rozgrywalio mecze ligowe trzeba bylo tylko ustawic sklad mizna bylo kupowac zawodnikow itp
Witam 2 lata temu w necie znalazlem taka strone z conuter strike liga zaczynalo sie tam bodajze od 6 ligi i co tydzien gralo sparingi cos podobnego np do menagerzone .
Niestety teraz nie moge znalesc tej strony.
Czy ona jeszcze istnieje ?? a jak tak to prosze o link
Pozdrawiam
http://www.dobreprogramy.pl/Oszustwa-nastolatkow-na-Allegro,Aktualnosc,6732.html
Tutaj tez jest zakaz handlu a jednak mozna cos zdzialac dzieki policji