Da się ściągnąć update do rappelz ( nie przez launchera tylko gotowe pliki ) ? Bo mi staje na kilku lub kilkunastu % a chcialbym pograc... lub jesli to mozliwe niech ktos wrzuci patcha z aktualki ( wszystko dotyczy oddechu ciemnosci)
a wiec sciagnalem rappelza klient v1.4.311 zainstalowalem i 1 aktualka ok klikam start uruchomilem ponownie i sie zaczely sciagac te aktualizacje i tu mam problem staje mi na 54 % i nic ... a paczki 62 %
pomozcie chce powrocic do gry