Skocz do zawartości

piechu21233

Members
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia piechu21233

  1. wyszedl zaslona mroku nie wyszla ..
  2. Da się ściągnąć update do rappelz ( nie przez launchera tylko gotowe pliki ) ? Bo mi staje na kilku lub kilkunastu % a chcialbym pograc... lub jesli to mozliwe niech ktos wrzuci patcha z aktualki ( wszystko dotyczy oddechu ciemnosci)
  3. gowno dalo ... nie pogram sobie ...
  4. ja sciagnalem rappelz oddech ciemnosci i tu mialem problemy a gdy sciagne starsza wersje czyli golden monarch to pojdzie ?
  5. a wiec sciagnalem rappelza klient v1.4.311 zainstalowalem i 1 aktualka ok klikam start uruchomilem ponownie i sie zaczely sciagac te aktualizacje i tu mam problem staje mi na 54 % i nic ... a paczki 62 % pomozcie chce powrocic do gry
×
×
  • Dodaj nową pozycję...