Skocz do zawartości

PoKeMoN0

Members
  • Postów

    108
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódź

Osiągnięcia PoKeMoN0

  1. Osobiście wole Wiedźmina II ... jedynka ma swietna fabułę , ciekawa gra ale grafika i [ przedewszystkim ] system walki w dwójce powala ;D
  2. "co są na czasie" ? dobra to nieznaczy nowa.. polecam Wiedźmina 1 lub 2 ;D
  3. Dobre łap +'a :P
  4. Heeh dobre masz +'ika
  5. Dobraa.. do zamknięcia.. [ jeżeli ktoś miał zamiar , to prosze o nienazywanie mnie idiotom , poprostu niewiedziałem ;d ]
  6. Witam.Potrzebuję programu w którym mogę zmienić rozmiar obrazka [ np. z gif na jpg ] , żeby niebył płatny.Jeżeli ktoś zna takowy to byłbym wdzięczny za podanie nazwy . Za pomoc daje +/-
  7. Dobre , ale gdzie Ka-boooom?
  8. Wejdź w dzwięki wybierz dzwonek który chcesz mieć na sms'ie , weż opcje ---> użyj jako ---> sygnał wiadomości
  9. Zarobiłem 1,5mln za dilowanie ... i za dilowanie ide siedzieć 12lat
  10. tyle się domyśliłem.. no jak to niedziała to nie wiem o co może chodzić .. ;/
  11. Yyyy... nie wiem może coś ze mną nie tak, ale nierozumiem co w tym śmiesznego.....
  12. hehe nawet ok
  13. A ten twój kolega próbował podgłosić mikrofon może? Bo czasem szukasz problemu a to taki szczegół.
  14. http://www.youtube.com/watch?v=bUeeGJ-s8V8 Obejżyjcie do końca , mnie osobiście się spodobało
  15. TuT dobry dam +'a .. a ostatni skill na sinie [last] to Bomba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...