Serwer jest świetny ! Polaków coraz więcej .
Jeżeli znasz podstawy angielskiego możesz się dogadać prawie z każdym graczem .
Polecam chodzić na PvP 1-60 gdyż tam są naprawdę "massive pvp"
Ogólnie jak zbiera się wiara są 3-4 zakładki (Na Darkach) .
Event : Czasami się zdarza że jest full raid ;-)
Drop :
m1 - sonic,flesh,lapis horyzontu,deski snowboardowe(od 1 lvl) , lapisy lvl 3
m2 - fortune conti , lapisy lvl 4
m3 - lapisy lvl 5 , peleryny ,
LAN - bronie z ela 3 slotowe , hełmy
Ragio - Specjalne Mounty na 40 lvl , Runy odtworzenia
Jungle - Duale , Bossy np. Na Crocco Lapisje Nie palące
DD1 - Duale
DD2 - Duale do biżuterii
D1,D2 - Legendy na 49+
Mapa pvp (1-15) - EQ na pvp 1-15 , 2 - 4 Slotowe
Mapa pvp (20-30) - EQ na pvp 20-30 Legendy ;-)
Caleum Sacra - Hełmy 5 Slotowe
Polskie Aktywne Gildiie :
Lajty : Proceder_PL
Darki : PaleHajs
Osobiście gram na Darkach ! Nick : KapitanKajdan
Co do tego ciężkiego wbijania lvl'u 15 i 30 . Posłuchajcie ten prog jest specjalnie po to by nie wbić lvl'u na mapach pvp 1-15 i 20-30 ! Jeżeli ma się dobre EQ wbijesz lvl w pare minut ;-)
Jak odblokować tryb UM ?:>
Proszę bardzo tryb UM odblokowujesz posiadając postać HM lvl 1 wystarcz zrobić takiego HM'ka zalogować postać . ESC > Okno postaci i robisz UM'a . Conti za free .
Gorąca zapraszam do gry na UW KapitanKajdan