Skocz do zawartości

pronxsquad

Members
  • Postów

    29
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O pronxsquad

  • Urodziny 10.03.1995

Metody kontaktu

  • GG
    12996759

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia pronxsquad

  1. No wiesz ja pieniędzy na grę nie wydawałem a kupić OP'a i VI STR za moich czasów to była by suma około 300kk ;/ A wiesz dlaczego na dwóch kontach ? Ponieważ mogłem sobie expić tego tanka wojem :P
  2. Na ile wycenicie konto serwer THESAN 1.Konto 60 Lvl HM WOJ 6k + killi ranga set legendarny full V i Duale + wyrocznia 52 lvl HM 2.Konto b.tank UM 5k + kill 52 lvl Wyceńcie dwa konta na raz :P
  3. Zapomniałeś dodać na początku wiersza "#" ;-)
  4. Sopelek twój skrypt tez jest nie poprawny . On naciska co 1 s klawisz 6 i F . A ja potrzebuje skryptu co naciska klawisz "F6" co 20 sekund .
  5. Witam ! potrzebuje skryptu który naciska klawisz "F6" dwukrotnie co 20 sekund i tak na okrągło Oto co sam skleiłem ale nie mam zielonego pojęcia o programie wiec proszę o wgląd i poprawkę ;-) #include <GUIConstantsEx.au3> HotKeySet("{F1}", "Praca") HotKeySet("{F7}", "Pauza") GUICreate("klikanie 1", 200, 200) GUICtrlCreateLabel("F1 start" & @CR &"F7 stop" & @cr & "co sekunde klika 1", 10, 10, 180, 50) GUISetState(@SW_SHOW) Pauza() func Pauza() While 1 $Msg = GUIGetMsg() Switch $Msg Case $GUI_EVENT_CLOSE Exit EndSwitch WEnd endfunc func Praca() while 1 send("F6") sleep(20000) wend endfunc
  6. pronxsquad

    Underwrold

    Serwer jest świetny ! Polaków coraz więcej . Jeżeli znasz podstawy angielskiego możesz się dogadać prawie z każdym graczem . Polecam chodzić na PvP 1-60 gdyż tam są naprawdę "massive pvp" Ogólnie jak zbiera się wiara są 3-4 zakładki (Na Darkach) . Event : Czasami się zdarza że jest full raid ;-) Drop : m1 - sonic,flesh,lapis horyzontu,deski snowboardowe(od 1 lvl) , lapisy lvl 3 m2 - fortune conti , lapisy lvl 4 m3 - lapisy lvl 5 , peleryny , LAN - bronie z ela 3 slotowe , hełmy Ragio - Specjalne Mounty na 40 lvl , Runy odtworzenia Jungle - Duale , Bossy np. Na Crocco Lapisje Nie palące DD1 - Duale DD2 - Duale do biżuterii D1,D2 - Legendy na 49+ Mapa pvp (1-15) - EQ na pvp 1-15 , 2 - 4 Slotowe Mapa pvp (20-30) - EQ na pvp 20-30 Legendy ;-) Caleum Sacra - Hełmy 5 Slotowe Polskie Aktywne Gildiie : Lajty : Proceder_PL Darki : PaleHajs Osobiście gram na Darkach ! Nick : KapitanKajdan Co do tego ciężkiego wbijania lvl'u 15 i 30 . Posłuchajcie ten prog jest specjalnie po to by nie wbić lvl'u na mapach pvp 1-15 i 20-30 ! Jeżeli ma się dobre EQ wbijesz lvl w pare minut ;-) Jak odblokować tryb UM ?:> Proszę bardzo tryb UM odblokowujesz posiadając postać HM lvl 1 wystarcz zrobić takiego HM'ka zalogować postać . ESC > Okno postaci i robisz UM'a . Conti za free . Gorąca zapraszam do gry na UW KapitanKajdan
×
×
  • Dodaj nową pozycję...