Skocz do zawartości

Ziemniaq

Members
  • Postów

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Ziemniaq

  1. Piszę z jednego powodu - literówki, proszę Cię popraw: Donwload na Download Rejsetracja na Rejestracja Nie, nie gram w dofusa
  2. Witam! Czy jest jakiś bot do Fiesta Online? Szukałem na googlach i jedyne co znalazłem to bot do wersji niemieckiej ale z 2007-09 roku :\
×
×
  • Dodaj nową pozycję...