Skocz do zawartości

Ognista

Members
  • Postów

    125
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Ognista

  • Urodziny 21.01.1992

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Zielona Góra

Osiągnięcia Ognista

  1. Witam poszukuję nowych ulepszaczy typu. Vódka, Iphon, Piwo. Takie jakie są na serwerze Xenoxmt2 Byłabym wdzięczna jakby ktoś podesłał packa oraz wpisy do navicata.
  2. Koniecznie musi być z wojownikiem z metina? Proszę o informacje na pw
  3. Już sama napisałam program #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <ctype.h> #define PI 3.14159 int main(int argc, char *argv[]) { char ch; int Polek,Pt,Pp, a,b,c,h; float r; float obwod; float pole; printf("Witaj w programie"); printf("Program ktory liczy pola figur podaj jedna litere sposrod trzech. \n"); printf("a. Pole Kwadratu. \n"); printf("b. Pole Kola. \n"); printf("c. Pole Prostokata. \n"); printf("Wcisniecie klawisza '#' konczy program. \n"); while ((ch=getchar()) !='#') { if (islower(ch)) //tylko male litery, funkcja z rodziny ctype.h switch (ch) { case 'a': printf ("Liczysz teraz Pole Kwadratu. \n"); printf("Podaj bok a"); scanf("%d",&a); printf("Podaj bok b"); scanf("%d",&; Polek=a*b; printf("Pole kwadratu wynosi: %d \n",Polek); break; case 'b': printf("Liczysz teraz Pole Kola. \n"); printf("Podaj promien kola: "); scanf("%f",&r); obwod=2*PI*r; printf(" Obwod kola o promieniu %.0f wynosi: %.2f \n\n",r,obwod); pole=PI*r*r; printf("Pole kola o promieniu %.0f wynosi: %.2f\n\n",r,pole); break; case 'c': printf ("Liczysz teraz Pole Prostokata. \n"); printf(" Podaj bok a "); scanf("%d",&a); printf("Podaj bok b"); scanf("%d",&; Pp=a*b; printf("Polde prostokata wynosi: %d ", Pp); break; default: printf ("To za trudne!\n"); } //Koniec switch. else printf("rozpoznaje tylko male litery. \n"); while (getchar() !='\n') continue; //pomija reszte wiersza wejsciowego. printf("Podaj kolejna litere lub znak #. \n"); } printf ("Do widzenia! \n"); /*Koniec petli while */ system("PAUSE"); return 0; } Jak się chce to się może ) Temat uważam za rozwiązany, tylko szkoda że bez niczyjej pomocy. Można zamknąć.
  4. To nikt nie pomoże?
  5. To w takim bądź razie jest to napisane w programie Dev-C++ w projekcie C. Pomyliły mi się nazwy. ;p To jak? potrzebuję koniecznie na jutro.
  6. w Delphi w języku C
  7. Witam potrzebuję na piątek przerobiony program, tak aby z tego programu co tu będzie niżej przerobić go na wybieranie pola figur czyli: Obliczanie pole trójkąta, pole prostokątu, oraz pole kwadratu. Jeśli wybierzesz case 1 to liczy pole trójkąta itd.. #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <ctype.h> //biblioteka funkcji znakowych int main(int argc, char *argv[]) { char ch; printf("Podaj mi litere, a ja podam Ci"); printf("nazwe zwierzecia na te litere. \n"); printf("Wpisz mala litere. # konczy zabawe. \n"); while ((ch=getchar()) !='#') { if (islower(ch)) //tylko male litery, funkcja z rodziny ctype.h switch (ch) { case 'a': printf ("aguti, roslinozerny gryzon z Ameryki Lacinskiej \n"); break; case 'b': printf("Babirusa, dzika swinia indonezyjska \n"); break; case 'c': printf ("desman, wodny ssak podobny do kreta \n"); break; case 'e': printf("edredon, arktyczny ptak morski z rodziny kaczek \n"); break; case 'f': printf ("fretka, udomowiona odmiana tchorza pospolitego \n"); break; default: printf ("To za trudne!\n"); } //Koniec switch. else printf("rozpoznaje tylko male litery. \n"); while (getchar() !='\n') continue; //pomija reszte wiersza wejsciowego. printf("Podaj kolejna litere lub znak #. \n"); } printf ("Do widzenia! \n"); /*Koniec petli while */ system("PAUSE"); return 0; } Za pomoc odwdzięczę się plusikami ewentualnie minusikami kto jak woli
  8. Witam. Mam na juto do zrobienia program. Aby wyliczał równanie liniowe. Z tego programu zrobić tak aby było równanie kwadratowe i liniowe. I jeśli w równaniu kwadratowym wpisze się A=0 to ma przejść do równania liniowego: #include <stdio.h> #include <stdlib.h> #include <math.h> int main(int argc, char *argv[]) { int a; int b; int c; float p; float d; float x, x1,x2; do { printf(" Podaj wspolczynnik a: "); scanf("%d",&a); if (a!=0){ printf (" Podaj wspolczynnik b: "); scanf("%d",&; printf(" Podaj wspolczynnik c: "); scanf ("%d",&c); d=b*b-4*a*c; p=sqrt(d); printf ("delta wynosi d=%.2f \n",d); if (d<0) printf("Brak rozwiazan, poniewaz delta jest mniejsza od 0.\n\n"); else if (d=0){ x=-b/(2*a); printf("Jedno rozwianie: x= %f \n", x); }else { x1=(-b-p)/(2*a); x2=(-b+p)/(2*a); printf ("Dwa rozwiazania:x1= %.2f i x2= %.2f \n", x1, x2); } } } while (a!=0); printf(" Dales a=0 czyli koniec programu!.\n\n"); system("PAUSE"); return 0; }
  9. x5 czyli co? 100 - ledwie w 3 tyg wbijesz 100 lv 200 - moze w 2,5 tygodnia nabijesz 100 lv 300- w tydzień Nie piszę 127 lv ponieważ to zależy od człowieka.. Bo to od człowieka zależy jak się weźmie do expienia.
  10. Polecam w tym jest DMG jak i 1 hit killer http://www.mpcforum.pl/topic/183253-down-1-hit-killer-dla-kazdej-postaci/page__p__1223356#entry1223356
  11. Tak tylko trzeba się liczyć z tym że nie każda broń posiada teksturkę i może być cała niebieska lub cała srebrna
  12. Ja tak jakoś nie mam ufności co do kont sprzedawanych przez allegro.pl )
  13. Musisz się zarejestrować na stronie http://www.no-ip.pl/ Lub więcej informacji na: http://www.youtube.com/watch?v=R3m1dm0RKIA
  14. Tak jak w temacie. Dla osób którzy doświadczyli okienka z napisem LOG. Zaleca się wykonać , którąś z takich podpunktów jak: 1. -Czy był otwierany kiedyś na tym cliencie globalny metin2. (Nie powinien być) 2. -Sprawdzić zgodność z systemem. ~ Przycisnąć prawym przyciskiem na ikonkę rozpatchonego Metka Właściwości --- > Zakładka zgodność --- > Tryb Zgodności --- > Z System xp --- > Poniżej poziom uprawnień i dajemy uruchom jako Administrator. 3. Zainstalować nowego clienta Metin2008 lub Metin2010 i wkleić pliki z patcherem. Metin 2008 lub Metin 2010 4. Przed rozpoczęciem patchowania usuń pliki. ~ Wejdz do katalogu z grą Metin ---> Folder Pack ---> I znajdź pliki root.eix oraz root.epk ---> Usuń je. ~ Następnie uruchom Patchera. Życzę miłej gry. TuT by Ognista. Zabrania się kopiowania oraz dodawania jako własny TuT!!
  15. Zapraszam tutaj. Wystarczy dobrze przeszukać http://www.mpcforum.pl/topic/271514-dlporadnikdodanie-sztabek-2510-kk/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...