Skocz do zawartości

niekrytykrytyk

Members
  • Postów

    216
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia niekrytykrytyk

  1. niekrytykrytyk

    wqrwienie

    na samym początku proszę aby moderatorzy, administratorzy nie zamykali tematu tylko dlatego, że są kolegami wojtka, czy też grają na nevrast, ale i tak zrobicie jak zechcecie, a ja będę do bólu pisał ten post, więc: wszyscy czekaliśmy na serwer Nevrast, w żadnej zapowiedzi nigdy nie widziałem tylu ludzi co tutaj, po 330osób jednocześnie, 700graczy na starcie..ale czy było warto? kto kur*a prowadzi ten serwer?? wczoraj padł po 1h, dziś włączyli na chwilkę i znów padł...ja rozumiem, że Wojtek chciał mieć tylko hasło dla siebie, ale w takim razie co to kurwa za maszyna, serwer, że ciągle pada...ktoś kto ubóstwia Wojtka zaraz wyminusuje i napisze, że początki zawsze są trudne, ale bez przesady...tyle czasu nad nim pracował, że teraz powinien się wstydzić...chyba , że w szkole nie doszedł jeszcze do tematów o wstydzie, to rozumiem:P:P Wojtuś miłej nauki, ale rób tak dalej....to jak tylko coldwest wystartuje, to byebye z ludkami ze swojego serwa.... tak proszę, karajcie mnie za prawdę.
  2. bez kitu...zaczytałem sobie tylko 4ta stronę, ale mi to wystarczy, żeby dac odpowiedź- na serwerze sirius grał woj body- ProjectOne - znienawidzony przez wszystkich za to, że był od nich lepszy i On- WYDAŁ TAM 6.25GR wszystko pozostałe zdobywał tam sam, jako juz "koks" ksuł czasem graczom bossa w red lasku, ale to część gry przecież.... oki, a teraz komentarz do postów typu- bez Isu da się tam grac...nie chcesz nie wydawaj...bla bla bla- TAK..na serwerku da się grac bez Isu, ale żeby bez Isu zrobic tam eq na miare ProjectOne trzeba grac po 3-4h dziennie około 2miesiące...ja osobiście zrobiłem tam eq w tydzień przy pomocy jego zasobów yang, jakie zgromadził, a miał ich w ch...tylko jak wbiłem z Pla do niego na serwa to siedział tam pół roku, miałem najlepszego Obsa na serwie, a wśród mentali lepszy był tylko YoMyNiGGaZ( czy jakoś tak), który miał sposób na oszukanie Isu, a co za tym idzie czerpał z niego zmianki itp i teraz należy zdac sobie sprawę z sytuacji i zapytać konkretnie- czy jest sens gry na serwerze, na którym żeby coś osiągnąc trzeba bedzie zmarnować ok 3 miesiące?? na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam...ja juz tam nie gram przez zmianki i dodania w Isie, tylko dlatego. Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...