Skocz do zawartości

SirMythal

Members
  • Postów

    66
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O SirMythal

  • Urodziny 23.11.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Głogów, DGL

Osiągnięcia SirMythal

  1. Nick:Stachu_Pogromca_Dzieci Jakie zamieszkanie:Żoliborz jakie Miasto:Warszawa Minimum Punktów:przyjmujemy od 0 (ponieważ jest to nowa banda) Ilość pieniędzy:... Gwarantujemy 50 datków dziennie wystarczy że wyślesz link do użytkownika RuskiSzampan. Aby otrzymać hasło piszcie do Stachu_Pogromca_Dzieci.
  2. SirMythal

    [Pytanie]Metin2Master

    Witam!! Siedząc na youtubie zobaczyłem tą reklamę i zastanawiam się co to jest: http://metin2master.com/ Mianowicie chciałbym wiedzieć czy to jest jakiś prywatny serwer czy jakaś nowa gra (global)?
  3. http://allegro.pl/phenom-4x-3-2ghz-gts450-1024mb-4g-ddr3-500gb-fv-i1742485074.html Co powiesz na temat tego komputera? Tamten wiem że jest dobry ale trochę za drogi i nie chce mi się zbierać kasy na niego ponieważ chcę kupić komputer w tym tygodniu. Głównie chodzi mi żebyś porównał ten komputer z tym co podałem w pierwszym poście.
  4. Witam!! Zamierzam kupić komputer i mam jeden wybrany: http://allegro.pl/quad-4x3-3ghz-4gb-1tb-gt520-1gb-500w-wysylka-0zl-i1744050931.html Wszystko w nim jest niby ok, ale kolega kupił od tej firmy ten sam komputer i zacina mu się na przykład gta4... Dowiedział się na jakimś forum że ta karta graficzna jest głównie przeznaczona do filmów. Chcę żebyście powiedzieli czy opłaca się go kupić, a jak nie to podajcie swoje propozycje do 1300zł.
  5. Witam!! -Mam problem z grą Pokemon world online, a mianowicie nie zawsze wczytuje mi tekstury... -Parametry komputera : procesor: 2.4GHz ilość ramu: 1Gb 256mb karta graficzna: nvidia geforce 64mb Dodam że mój kolega na o wiele lepszym kompie ma ten sam problem... -Gra jest ściągnięta z oficjalnej strony PWO -Otóż mam problem z teksturami w PWO... nie zawsze mi je wczytuje, jest sama trawa i puste pole czyli nie widać drzew ani nic. Można ten problem jakoś rozwiązać? Jak tak to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki.
  6. SirMythal

    Świat 53

    Zapraszam do plemienia Elite BoyZ!! Kontynent 55 Piszcie w grze do mefisto7389. Pozdrawiam.
  7. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za moja pomyłkę... myślałem że to było na początku filmu
  8. Witam!! Szukam tytułu filmu, który kiedyś oglądałem tylko nie pamiętam tytułu. Wiem że na początku filmu jechali zjarani kolesie i ciągnęli policje na linie holowniczej i mówili że ich policja goni.. Tylko tyle wiem. Jeśli ktoś zna tytuł tego filmu to niech go poda. Za pomoc dam + lub -.
  9. Czemu niby nie będzie działać?
  10. Witam. Mam taki problem posiadam telefon SE xperia x8 android 2.1 i ściągnełem na telefon mumble z android marketu i chcę się połączyć do serwera na którym rozmawiam na kompie. Wpisuje dane czyli adres, port i username i jest tam jakieś hasło do wpisania a na komputerze tego niema i jak zostawię to pole puste to wyskakuje: Wrong password for user. Jak wpisze byle jakie hasło to wyskakuje to samo. Może ktoś wie co trzeba zrobić, może na telefon trzeba zrobić konto do mumble. Proszę o pomoc, z góry dzięki.
  11. Już zainstalowałem odnowa. Ten spośobze zmianom w plikach mi nie działał dalej było po francusku. Temat do zamknięcia.
  12. Takie głupie pytanie ale gram w LoL'a od dzisiaj i nie wiem jak zmienić język bo mam po francusku ;/ Gram na EU. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.
  13. www.konsolowo.pl www.konsoloholicy.pl
  14. Działa to u nas w Polsce, a po za tym to jest jeden z takich tematów w których najpierw sprawdzasz a później piszesz posta... Tak musisz ściągnąć jedynie program, który będziesz mógł pobrać jak się zarejestrujesz. Down Dużo osób ma neta około 10mb a wystarczy mieć neta 6mb żeby grać na najwyższych detalach. Z lagami jest różnie jak masz dobrego neta to nie powinieneś mieć lagów. Mi nieraz pokazuje się w prawym górnym rogu wiadomość że jest problem z siecią i wtedy są przez chwile lagi.
  15. Możesz sobie wykupić grę na zawsze. Na przykład masz kompa na którym chodzi Ci co najwyżej mario ale masz neta 6mb wykupisz sobie mafie 2 na tej stronie i chodzi w HD. Jedynie 30 minutowe triale są darmowe ale zawsze się komuś przyda na przykład jak by chciał sprawdzić grę czy watro sobie ją kupić. Down To z mariem to był sarkazm. Chodziło mi po prostu o to, że jak masz za słaby komputer na jakąś grę a chcesz sobie bardzo w nią pograć to ta strona Ci to umożliwia jeśli masz neta 6mb ( co najmniej).
×
×
  • Dodaj nową pozycję...