Witam. Dzis chcialbym was poprosic o szablon na youtube .
Mam gotowy tylko troche trzeba edytowac .
oto szablon : http://www.ytlayouts.../layouts/67.jpg
Zamiast napisu prosilbym Counter-Strike .
Dziewczyna moze zostac a obok niej napis Fekuss
sory zapomnialem ze daje 20x +
Przycisz sobie słuchawki masz problem ..... Dlatego skonczylem na 61 lvl bo mialem zamiar wbic na nim 3x G lecz odechcialo mi sie tej gry bo to scierwo wyludzajace kase od ludzi .
Nieda mi nikt 200 zl ?? Chyba spadlo ci cos na glowe ....
Policz nawet jakbys eq w grze za kamyki sprzedal 1 kamyk 10 zl 20 kamykow z eq mozna spokojnie uzbierac nawet 30 wiec mi niepierdol ze niewezme jak masz pisac takie posty to idz sobie pobiegaj .
W sygnie widac jak masz pro 75 lvl 69-71 to rzeczywiście masz pojecie o grze.
Skile tez masz pro jak na ten lvl ile wbijales ?
Witam. Chciałbym wam udostępnić mój ostatni filmik . Koniec z metin2.
http://www.youtube.com/watch?v=mxwNmDzWCT0
Jezeli ktos chce kupic to na pw tutaj .
Samo eq cw 250 zl
Postac cw 80 zl
postac z eq cw 300 zl
Sprzedam przez allegro .
Jezeli chcecie zobaczyc samo eq:
ogladajcie od 4:16
Witam dzis chcialbym pokazać wam filmik pod tytułem " droga do bossów małp "
Mysle ze sie przyda niektórym gracza.
Filmik trochę długi ale możecie przewinąć .
Licze na subki, komentarze.
http://www.youtube.com/watch?v=j-rJHe2m_tA
Witam. Kiedys sciaglem fajnego czita na stema od dedi ale potem formatowalem komputer i niemoge go znalezc menu otwiralo sie za poomoca Insert byly tam aim wh banny hop itp duzo tego
znalazlem ten http://www.mpcforum.pl/topic/310953-x22-xradar-v40-cracked-by-dedi/
ale tamten byl inny prosze o linka do tamtego pliska.
Witam. Zrobiłem gameplay serwera Elthoria myślę ze wyszedł całkiem nieźle lecz prosiłbym i was o ocenę .
Jeżeli ktoś chce żebym zrobił gameplay serwera proszę o kontakt pw tu lub youtube.
http://www.youtube.com/user/KAMILxASPI#p/a/u/0/kgg-6uxc6B0