Skocz do zawartości

ASPIRYN3K

Members
  • Postów

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ASPIRYN3K

  • Urodziny 17.07.1996

Metody kontaktu

  • GG
    31366247
  • Skype
    kamil.aspi

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    RZESZÓW

Osiągnięcia ASPIRYN3K

  1. Witam. Dzis chcialbym was poprosic o szablon na youtube . Mam gotowy tylko troche trzeba edytowac . oto szablon : http://www.ytlayouts.../layouts/67.jpg Zamiast napisu prosilbym Counter-Strike . Dziewczyna moze zostac a obok niej napis Fekuss sory zapomnialem ze daje 20x +
  2. ASPIRYN3K

    Metin2 koniec gry

    Przycisz sobie słuchawki masz problem ..... Dlatego skonczylem na 61 lvl bo mialem zamiar wbic na nim 3x G lecz odechcialo mi sie tej gry bo to scierwo wyludzajace kase od ludzi . Nieda mi nikt 200 zl ?? Chyba spadlo ci cos na glowe .... Policz nawet jakbys eq w grze za kamyki sprzedal 1 kamyk 10 zl 20 kamykow z eq mozna spokojnie uzbierac nawet 30 wiec mi niepierdol ze niewezme jak masz pisac takie posty to idz sobie pobiegaj . W sygnie widac jak masz pro 75 lvl 69-71 to rzeczywiście masz pojecie o grze. Skile tez masz pro jak na ten lvl ile wbijales ?
  3. ASPIRYN3K

    Metin2 koniec gry

    Witam. Chciałbym wam udostępnić mój ostatni filmik . Koniec z metin2. http://www.youtube.com/watch?v=mxwNmDzWCT0 Jezeli ktos chce kupic to na pw tutaj . Samo eq cw 250 zl Postac cw 80 zl postac z eq cw 300 zl Sprzedam przez allegro . Jezeli chcecie zobaczyc samo eq: ogladajcie od 4:16
  4. Refreshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
  5. Witam dzis chcialbym pokazać wam filmik pod tytułem " droga do bossów małp " Mysle ze sie przyda niektórym gracza. Filmik trochę długi ale możecie przewinąć . Licze na subki, komentarze. http://www.youtube.com/watch?v=j-rJHe2m_tA
  6. ASPIRYN3K

    Co sie dzieje z Pandora

    Witam co sie stalo z PandoraMT2 czy to juz jej koniec ??
  7. szukam tematu na poprawne odpalenie fishbota FishBot 3.0.7 by Erpel jak odpalic
  8. Witam sciaglem i zainstalowalem MobberHack by DяΔg0и i jak expie to po kilku minutach nastepouje kick co mam zrobic ??
  9. ASPIRYN3K

    MODY DO MINERFTA

    Prosze o zamkniecie .
  10. Witam. Kiedys sciaglem fajnego czita na stema od dedi ale potem formatowalem komputer i niemoge go znalezc menu otwiralo sie za poomoca Insert byly tam aim wh banny hop itp duzo tego znalazlem ten http://www.mpcforum.pl/topic/310953-x22-xradar-v40-cracked-by-dedi/ ale tamten byl inny prosze o linka do tamtego pliska.
  11. ASPIRYN3K

    [VM]GamePlay Elthoriamt2

    Witam. Zrobiłem gameplay serwera Elthoria myślę ze wyszedł całkiem nieźle lecz prosiłbym i was o ocenę . Jeżeli ktoś chce żebym zrobił gameplay serwera proszę o kontakt pw tu lub youtube. http://www.youtube.com/user/KAMILxASPI#p/a/u/0/kgg-6uxc6B0
  12. Okolo 5 dam ci 10x plusów dlatego ze dzis mam jeszcze limit i jutro tez ci dam dzieki za awka
  13. Refresh
×
×
  • Dodaj nową pozycję...