Skocz do zawartości

LajSens

Members
  • Postów

    60
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia LajSens

  1. Gram juz od 3 do 4 lat w metina. mialem juz 3x GM. Bardzo chciałbym wam pomóc ;] GG:8945957 Skype:thorus1063 PW na forum.
  2. Tak jak w opisie ;p Poszukuję nowe zbroje i bronie na priva ;p np: takie jak na XenoxMT2 ale nie musza byc takie same ;p
  3. Witam. Poszukuje Kapitana ktory daje skille na P/ doswiadczenie/ range/ itemy itp. Prosze o pomoc ;p Kto poda dostanie +'ika ;p
  4. LajSens

    JerzmanyMt2[PL][Hamachi]

    Dziala tylko cos poprawialem ;d
  5. LajSens

    JerzmanyMt2[PL][Hamachi]

    nie wiem 1GB 1MB http://5.94.146.151 http://5.94.146.151 nie trzeba 5.94.146.151 http://www.speedyshare.com/files/27086074/JerzmanyMT2.exe http://www.virustotal.com/file-scan/reanalysis.html?id=01467c1f8618256664a04af78488f755d941b2a448ba0213cbd962101dc3f25b-1298799985 Tak ale to serwer nie do ulepszania ;p 200% 200% 200% nie ma gg 8945957 16:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 16:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 16:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 16:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 16:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 11:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 12:00 - 20:00 Godz moga sie przedłuzyć 12345 [GA]LajSens [GM]Wyginacz
  6. Siemka. Ja mam takie pytanko ;p Jak zrobic aby odrazu dostawac od instruktorów skille na P albo od jakiegos handlarza. I jeszcze jak zrobic aby mozna bylo brac od handlarza item na id. Że sie wpisuje id itemka i sie go dostaje. Tak jak na hooolymt2 Bardzo prosze o pomoc ;p
×
×
  • Dodaj nową pozycję...