Skocz do zawartości

KaCzOr 

Members
  • Postów

    86
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O KaCzOr 

  • Urodziny 15.05.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia KaCzOr 

  1. KaCzOr 

    [Szukam] Cheat WH

    proszę niech ktos mi da cheat do crossfire taki zebym mugł strzelac przes sciany i miec wh bo chce zagrac z kolega a on gra jakies 5 lat a ja dopiero zaczynam i chce oszukać go ze niby dobrze gram.
  2. Witam może mi ktoś podać pasy na torrenty.org (nie ukradnę konta ) bo ja w swoim zapomniałem pasów a mauszę coś ściągnąć Proszę pisać na GG 31718478 za podanie pasów będzie 20 +
  3. Witam, czy może mi ktoś podać pasy do konta na torrenty.org (nie ukradnę konta) bo miałem konto ale zapomniałem pasów i muszę coś ściągnąć jak by był ktoś uprzejmy to proszę pisać na GG 31718478 mogę dać 10 +
  4. http://www.mediafire.com/?9r6fge27gfp2ii4 tu masz link do patcha a source nietylko jest na tej stronce wiec ppszukaj wpisz w google css download i tyle tego jest ...
  5. KaCzOr 

    Patch

    sciagnij se WH tam masz wh no flesh celownik i inne celownik to jest chyba F8 sam zobaczysz wgl.
  6. co jest lepsze waszym zdaniem ja jak grałem na aimie to częściej dostawałem bany jak na WH to rzadziej ale po jakimś czasie tez mnie wykrywali i dostawałem bana wiec co lepsze na aimie sie lepiej gra ale częściej bany a na wh gorzej ale rzadziej bany ??
  7. dzieki za wszystko !
  8. KaCzOr 

    Poradnik Do Cs 1.6

    Witam załozyłem ten temat zeby wszystkim pomuc. Masz jakis problem z CS 1.6 to napisz ja postaram sie rozwiązac twój problem mogę dawac porady linki do czitów i inne.
  9. ale niemugł byś rzucic takiego rzeby był dobry za pierwszym nacisneciem myszy bo tam w cs non steam dałes tego duzo ale połowa w pół działa podałbys link do cs na kturym taki aim dobry działa nagrodze Cie ++++++++++++++ a ty masz cs na kturym działa aim jak masz to wyslij mi link do pobrania prosze
  10. non steam na cs 1.6
  11. KaCzOr 

    Cs1.6 Non Steam Full

    http://www.mpcforum.pl/topic/104244-cs-16source-download/ Wejdz w tą strone Tam masz duzo cs download !! Na przyszłosc prosby o cs albo cos niepisz tutaj tylko wchodzisz w csonter-strike -> counter-strike support -> Problemy, Pytania, Prośby i tam piszesz jak czegoś potrzebujesz
  12. Szukam aima takiego ze jak nacisnę myszką to zeby był head :D
  13. dedi dał tego dużo to ty chyba masz sc by_lukas na nim nic prawie niedziała te WH co Ci dałem to mi działają u ciebie jest jaki błąd :D Zwierciadlak Nie Śpi :D
  14. KaCzOr 

    Z: Glos W Walhack

    tu masz to wh wypakuj to na pulpit ten plik opengl.exe wklej do folderu tam gdzie zainstalowałes cs i jak właczysz cs to albo juz będzie albo musisz nacisnąć f11 lub f9 http://www.wrzuc.to/v0DcWrWqV.wt
  15. niemozliwe jest cos takiego że Ci głos niedziała jak cos by było to ściągnij inne Wh ale najpierw zobacz czy masz pogłoszone w opcjach audio ale czy tylko w cs Ci niedziała głos ja masz wh ? ja znam dobre wh napisz ja bedziesz chciał
×
×
  • Dodaj nową pozycję...