Siema, jakoś tydzień temu zepsuł mi się mikrofon, okej spoko miałem go ponad rok nie dziwie się.
3 dni temu kupiłem nowy z słuchawkami, przez 2 dni działał normalnie, od wczoraj w ogóle nie działa. Nie wiem co jest, przeinstalowałem sterowniki do karty dźwiękowej, dalej nie działa.
Nie działa mi tylko mikrofon, a słuchawki normalnie działają. Mógłby mi ktoś poradzić co mam robić :/ ?