Skocz do zawartości

kubapl1

Members
  • Postów

    463
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia kubapl1

  1. wiem ze znow doublepost ale refreshu wymaga jest takie cos na 1.8.1?
  2. ale up stamtad pobieralem pliki Mąki i wesolka i pluginy niedzialajace sa PObieram teraz te http://www.mpcforum....werowe-by-jaqu/ moze zadziala a moze ma ktos aktualnie dzialaja paczke z plugami dzialajacymi? da ktos linka? zeby tylko w permission zmienic i protepesties?
  3. tak jak w temacie na wersje 1.8.1 skonfigurowany juz pluginy podstawowe te bo pobralem paczke od Mąki i plugi nie dzialaja :/ niestety dajcie linka dam plusy (lubię to)
  4. bo cos nierozumiem dokladna instrukcje bo x3 up byla taka co ja jestem amatrem i wogole nierozumiem jej powiedzcie co i jak //doublepost wiem ze double ale zapomnailem jak sie edytuje odpowie ktos? a i bo ja tej instrukcji nierozumiem da ktos caly folder .minecraft? tylko z tym modem? plisss
  5. a up a jak to wsatwic gdzie i co?
  6. jest mine colony pod wersje 1.8.1 a i jest jakis instalator modow?
  7. kubapl1

    pytanie INVedit

    1 pytanie: INVEDIT mi niechce chodzic wyskakuje mi blad ze niemoze odnalezc takiego pliku, 2pytanie; jak zrobic podstawowa taka najmniejsza fabryke kamienia bo do serwera potrzebuje dla nowych graczy 3 pytanie; da ktos linka do tuta minecolony te drwal budowniczy itp?
  8. kubapl1

    Pytanie o e-key.eu

    chyba wszystkie procz z oficjalnej strony sa nielegalne kupuj gifta jak chcesz lepszy bezpieczniejsszy
  9. zmien temat bo zostanie do kosza dany zmien nazwe *
  10. wiem ze trudne ale daje wyslij mi na pw linka: http://bzs.pl/wp-content/uploads/2011/03/Manchester-United-Bolton-Wanderers.-Typ-1.png http://bzs.pl/wp-content/uploads/2011/03/Manchester-United-Bolton-Wanderers.-Typ-1.png z góey dzieki
  11. co to jest??
  12. szukam kogo kto zrobi profesjonalne intro do let's play minecraft Tematyk : minecraft budowanie, i nietylko Wysokosc : 720 szerokosc : 1280 najlepiej żeby nie było żadnych zdjęc sam filmik na tle jakiegos obrazu z minecraft chce 2 ktrotkie filmiki w jednym niszcze jakies zwiezre, a w druim stawiam jakies klocki zelazne np.
  13. tak jak w temacie szukam osoby do zrobienia krotkiego 10-20 sekundowego intro do lets play z minecraft a glowny temat to:: Budowanie, i nie tylko w minecraft Zapraszamy!!! "" Dam plusy(lubie to ) przez dwa dni max a i zeby w tle czegos z minecraft byly jakies dwa male filmiku np 1 o budowaniu 2 o zabijaniu owieczek taki z minecraft nagrane takie 5-10 sekund A caly ma byc 10-20 sekund
  14. kubapl1

    jak zrobic sklep?

    wwitam jak zrobic sklep na serwerze bez skrzynek? tylko tablixczki bez mozliwosci uzupelniania sklepu
  15. kubapl1

    mcedit i serwer

    wiec moge tym programem do woli robic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...