Ja jak napisałem do ruska czy da się dokupić GG do noGG za 40 zł czyli 10 euro to odpisał mi że się da ale ręcznie a on nie chce tracić czasu.
Odpisałem mu że dam 25 euro --> 100zł za ulepszenie noGG do GG i kupno kbot'a GG na 2 konto to od razu się zgodził i w godzinę mogłem już śmigać we wrota