Skocz do zawartości

Futrzak2707

Members
  • Postów

    73
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Futrzak2707

  • Urodziny 19.12.1981

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Wieliczka

Osiągnięcia Futrzak2707

  1. Frytki z ketchupem czy bez ? Mało jest takich tematów ?? Poza tym masz spis Tutoriali... Tam wszystko jest opisane co, gdzie i jak
  2. Alfa 4.000.000 mln + 20% = 4.800.000 Beta 8.000.000 mln +20% = 9.600.000 Gamma 12.000.000 mln +20% = 13.600.000 Delta 9.000.000 mln +20% = 10.800.000 Epsilon 5.500.000 mln +20% = 6.600.000 Zeta 9.600.000 mln +20% = 11.520.000 Licze na "Lubie to "
  3. Jak na razie możesz tylko 8 irków lub 8 flaxów + 1 apis i 1 zeus
  4. U mnie jest ten sam problem ;/ W starszej wersji kbot'a nie mogłem odpalić konta bo zatrzymywało się na get serwer list i się wyłączało. Wyszła nowa wersja kbot'a i teraz normalnie odpala się konto ale jak padnie to już się nie repnie
  5. Ja jak napisałem do ruska czy da się dokupić GG do noGG za 40 zł czyli 10 euro to odpisał mi że się da ale ręcznie a on nie chce tracić czasu. Odpisałem mu że dam 25 euro --> 100zł za ulepszenie noGG do GG i kupno kbot'a GG na 2 konto to od razu się zgodził i w godzinę mogłem już śmigać we wrota
  6. Napisałem "pewnie" . Ktoś ostatnio pisał na mpc że ma wejść coś dużego w krótkim czasie być może to jest to
  7. Pewnie to samo co wczoraj Kolega z klanu napisał do niemieckiego supportu czemu DO nie działało to mu odpisali że serwer padł a jak napisał do polskiego to niby prace konserwacyjne trwały
  8. Mi nie działa na koncie , na którym jest wybranych parę serwów. Natomiast na koncie gdzie mam wybrany tylko jeden serwer do gry to się normalnie loguje
  9. Userze metin111 chodziło o to czy ktoś nie ma wykupionego dedyka bo potrzebny jest mu w poszukiwaniu innych.
  10. Ja, ja , ja jestem chętny
  11. Rozumiem tak że dostaje vps z linuxem a na linuxie nie działa kbot więc muszę z ich strony zainstalować xp i dopłacić 7 zł czy mogę swoje oryginalnego z płytki ?
  12. Witam zamierzam kupić VPS z exone. [ ten za 19 zl] Zapłacę im wszystko pięknie ładnie dostane ip loguje się i od razu mogę puszczać kbota ?? Bo nie wiem czy bd tam wgrany windows xp ? Wiem że zadaję głupie pytania ale jestem zielony w tych vps'ach
  13. Fajnie ale jak ją przeniosę nieważne KIEDY to wolę pójść do sklepu kupić psc za 20 zł i kupić noGG na inne konto niż przenosić... Piotreks34 masz plusy Temat do zamknięcia !
  14. To już wole kupić 3x psc na GG i stracic to noGG niz przekladac za 20 zl bo na to samo wyjdzie
  15. czyli muszę kupić psc 3x po 20 zł na kbota GG a psc za 5 zł nie ma więc w jaki sposób mam przenieść licencje ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...