chce włączyć homebrew starcraft na psp. Wszystko ładnie się włącza i trach wyjebuje z gry i pokazuje komunikat. Mam z dwóch różnych źródeł i na obu tak samo. Mam cfw. Pomocy !
chce pobrać jakąś grę homebrew od razu z psp tylko nie wiem do którego folderu. Nie ma bowiem folderu game.. Na końcu są dwa jakieś dziwne jako domyślne pokazuje common.. Proszę o pomoc
to możliwe że te wszystkie pozdracze życia itepe mi nie działały bo nie dusilem ich numerków i tak samo z ivemami na zwiększenie prędkości ataku? Czy te akurat same działają?!