ja w ostatnim czasie byłem na koncercie SLU... i było zeje**fajnie super atmosfera i wgl. Mój ziomek był na koncercie Gie ru be s o on- a I też opowiadał że super atmosfera pokazał mi filmik z koncertu i sądzę że naprawdę warto.. Ale koncerty SLu też polecam jak najbardziej
.
.
.
.
Bym zapomniał.... I jak LS ładnie chodzi czy nadal się zacina ??/