Skocz do zawartości

Misieek17

Members
  • Postów

    39
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Misieek17

  • Urodziny 17.02.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    POZnan*

Osiągnięcia Misieek17

  1. ja w ostatnim czasie byłem na koncercie SLU... i było zeje**fajnie super atmosfera i wgl. Mój ziomek był na koncercie Gie ru be s o on- a I też opowiadał że super atmosfera pokazał mi filmik z koncertu i sądzę że naprawdę warto.. Ale koncerty SLu też polecam jak najbardziej . . . . Bym zapomniał.... I jak LS ładnie chodzi czy nadal się zacina ??/
  2. jaki to priv?
  3. Niekoniecznie.. . Czy czasem nie kupiłeś w sklepie znak.pl (tak tylko pytam ). jeśli kupiłeś części w sklepie X a sklep X zlikwidowano a masz jeszcze gwarancje na części które chcesz wymienić wtedy możesz udać się do sklepu producenta części. Choć jest inny sposób .. Możesz sprzedać na allegro lub koledze który np nie ma a potrzebuje np. tylko do przeglądania internetu czy rysowania w paint-cie.
  4. Misieek17

    [Problem]

    A mógłbyś rozwinąć myśl i napisać z kąd i jakie sterowniki pobrałeś ??
  5. xxTheMizxx po tey buźce na końcu sądze że próbowałeś to zrobić rzeczywistą forsą
  6. No więc mówi... ja na moim słabszym pc-cie miałem podobny problem tylko że z COD-EM ale odrazu nie oddawałem bo po resecie wszystko śmigało i od tego czasu żadnych problemów nie miałem. A gdzie kupiłeś tą kartę w jakimś sklepie typu komputronik itp. czy w jakimś mniej znanym. bo jeśli w sklepach takich bardziej znanych tp. komputronik do z wymianą nie powinno być problemu
  7. Misieek17

    [Pytanie]Snopki

    a nie lepiej poszukać przyczepę z StrawModem. Chyba że wolisz realistycznie się bawić to poproś o chwytak. aaa strawnod to taki mod w przyczepie który podnosi belki do oko przyczepy gdy naciśniesz odpowiedni przycisk
  8. Po 1. Problem tkwi w karcie bo znajomy z forum miał taką samą i miał z nia takie same problemy. Po 2. artefakty na karcie. zmień kartę ( albo ją wymień jeśli masz gwarancje ) I to na tyle :D:D
  9. haha widzę wpadłeś na ten sam pomysł co ja.. Fajnie by było, ale nie w SF 09 ani w SF 11 nie da się tak zrobić
  10. odpowiedziałem ci w moim temacie zajrzyj
  11. Misieek17

    Mody

    spróbuj wypakować je do mods a nie tylko je włożyć tam :D Za sygne Peji + Mam nadzieje że czekasz na reedukacje :D!
  12. Zobaczymy jak będzie :D
  13. Heh mnie też to zaskoczyło... albo jest to fake albo administracja naprawdę chce się uporać z tym problemem jakim jest kupowanie yangów na allegro . Ale moim zdaniem to to drugie i naprawdę usuną . Też nie mam nic do zamawiania na allegro ale to już się powali wymyka z pod kontroli. Takie jest moje zadnie.
  14. zn chodziło mi oto żeby to był wspólny projekt userów MPC bo mi nie chodzi o robienie modów na 15 min. Tylko porządnie zrobione wykończone ( ZaBaWkI ) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
  15. Misieek17

    Tworzenie Modów

    Siemka od 2 lat tworze mody do SF na początku ( KAriery heh ) wszystkim bardzo się podobały i wgl. Nie wydawałem ich w sensie do pobrania tylko wstawiałem zdjęcia po różnych forach. I pisali że Świetne Masz do tego talent itp. Więc postanowiłem spróbować i opublikowałem 1 moda. Ku mojemu zaskoczeniu mój mod pobrało 9k ludzi (dokładnie nie pamiętam) I napisałem też że wystawiam mod na próbę potem zapoznałem się z innymi graczami którzy też tworzą mody lecz obecnie już się tym nie zajmują itp itd . Zmierzając do meritum Czy są osoby chętne które znają się na np : modelowaniu programowaniu itp itd Robilibyśmy nie wiem np : mody mapy(od razu mówię że bardziej specjalizuje się w tworzeniu polskich maszyn Potem byśmy je publikowali na MPC . Piszcie w temacie Pozdrawiam :P :P :P Jeszcze zapomniałem o najważniejszym.. Pomagam też osobom które zaczynają zabawę z modelowaniem . Oraz lub zaczynają Z Giants Ediotor czy też zmodeler... PW
×
×
  • Dodaj nową pozycję...