Witam, mam problem, od jakiegos czasu po naciśnięciu prawego przycisku myszy podczas gry ( w multi, jak i w single ), gra zacina się, i po chwili wyłącza, próbowałem reistala jednak to nie poskutkowało, wie ktoś może w czym tkwi problem, i jak go rozwiązać ?
Z góry dziękuję za pomoc.