Skocz do zawartości

Wtf # Luki

Members
  • Postów

    81
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Wtf # Luki

  1. Jeżeli chcesz.. aby ktoś ci w tym pomógł to napisz.. chętne pomoge.. znam sie na tym co nie co .. i troche wiem .. pisz na gg 11579780 lub pw Jeżeli szukasz kogoś innego do pomocy to wejdź w ten temat : http://www.mpcforum.pl/topic/127927-poszukuj-gm-chce-zosta-gm-poszukuje-sponsorahostera-grafikapomocy-przy-postawieniu-serwera/ A jeżeli chodzi o serwer to jak dla mnie EASY lub MEDIUM
  2. Ja.. ja ja !! Ja miałem taki problem ! ;P Jedyne co pomogło to format całego kompa ;/ Nic.. na tym forum nie pomagało .. ale spróbuj pobrać patch i wkleić go do metka lub zaktualizować metina przez bypassa. Mam nadzieje że jakoś pomoglem. Pozdrawiam
  3. Wtf # Luki

    Muzyka. Kaliber44.

    warez
  4. Tylko że to już zależy od ciebie ile będziesz zarabiał. Im więcej masz poleconych tym więcej dostajesz pieniędzy. 20min to nie jest tak dużo. Rób co chcesz..
  5. zzz
  6. Dzieki. Leci + Można zamknąć.
  7. Cześć. Szukam waithacka z bardzo małym zasięgiem, tak żeby można było na nim expic w v2 na 61lvl dając rade tylko 2/3grupki, mam jednego ale gdy wejde do v2 to odrazu bije całego spota no i niestety padam ;/ Za pomoc +. Za wszystkie błędy językowe przepraszam.
  8. Z tego co wiem musisz napisać "!" przed tym co chcesz napisać w wiadomościach gilldi. Np. !Siema..... itd. Napisz czy pomogłem.
  9. Wtf # Luki

    [INNE] Metin2.sg

    Siema. Wczoraj wieczorem zacząłem swoją przygodę z metin2 Singapur i dlatego szukam kogoś kto by mi pomógł na starcie itd. Szukam też ludzi do rozmowy na grze ( jeżeli potrzeba to mam kanał Ventrilo 1.2.4 ) oraz gilldi na dłuższą metę. Jeżeli są jacyś chętni do pomocy mi oraz pogadania i pogrania ze mną to proszę o kontakt na PW, oraz gg : 11579780.
  10. @UP a ja myślałem że za te postaci wezmę nie więcej niż 60zł Zobaczymy jeszcze czy ktoś się wypowie.
  11. Metin2.PL 16. Serwandes Sura BM 61 lvl + Buff + Śmieci PLN Screen EQ Sura: http://img651.imageshack.us/img651/5642/eq1gf.jpg Screen Buff i eq : http://img607.imageshack.us/img607/6614/buffr.jpg Screen "Smieci, ABS" : http://img829.imageshack.us/img829/8171/absl.jpg
  12. Siema. Jeżeli masz passy do e-maila na którym masz konto, a nie pamiętasz ID to rejestrujesz się na tej stronie : http://pl.gameforge.com/home/index e-mailem na którym masz to konto i potem, jeżeli potwierdzisz rejestracje to wybierasz "metin2" i pokazuje ci wszystkie konta które masz na tym e-mailu, bierzesz ID wchodzisz na www.metin2.pl I przypominasz sobie hasło. Mam nadzieje że pomogłem.
  13. Ostra krytyka to jest co bardzo lubie ;] Prosze komentujcie : Nie nie nie Nikt nie zatrzyma mnie Każdy coś powie Wyrazi co mu chodzi po głowie ja to spisze na papier napisze autobiografie która stanie się hitem i każdy połączy sięz tym zajebistym bitem który od dłuższego czasu krążył mi po głowie Śłuchaj, zaraz coś opowiem tobie. To było bardzo dawno temu wczoraj ... kiedy rano wstałem i się ubrałem wpadłem na swietny pomyśł napisania nutki tej o której myśle że trafi do głowy twej. Zinterpretujesz ją pozytywnie .. Nie bedziesz nastawiony negatywnie Twój świat nagle zmieni się I od początku zaczniesz życie swe Które bedzie zajebiste od podstaw bez żadnych spraw którym byś nie mógł sprostać Każda będzie rozwiązywana beż gadania w nowym życiu bedziesz nosił ładne ubrania które bedą odwzorywały życie twe nik nie będzie gorszy, każdy będzie grał fair play I pomyśl że to wszystko dzięki piosence tej która może twoje życie obrócic o 306 Stopni w momencie w którym nie będziesz miał żadnych innych chęci I wiesz co mnie nęci ? To że to wszystko jest bez sensu Ten tekst... ten bit Najlepiej wypierdolić w pizdu i holera Problem z głowy, ugotowany, nie gotowy Stramy problem wyjebałem, ale nabyłem nowy Bardziej skomplikowany niż jego porzednik Co to kurwa jest? jakis urzędnik szukający swego miejsca w życiu napewno nie chciał by umrzeć w kiciu ja mu w tym pomogę, odmienię jego życie tak aby w pare sekund znalazł się w madrycie jednym z najlepszych miast szkoda że nie w polsce ... nie pdbił go Piast. Ale ja dalej zostane przy swoim dalej myślę że z tą piosenką możesz się oswoić Chcę to piosenkę usłyszeć w radiu Ale raczej wątpie żeby mi to wyszło Komplikując sprawy i nie grając na czysto. KONIEC. Zamierzam coś jeszcze z nią zrobic ;]
  14. Właśnie o te przekleństwa chodzi.. można powiedzieć że to jest demo... pisana na szybko .. przeklenstwa oczywiscie chce zmienić na normalne słowa Dzieki :P
  15. Siema. Chciałbym abyście ocenili krótki tekst piosenki "niby HH, niby Rap" wymyślony i napisany w około 5min. Jest to prymitywny tekst i dlatego liczę na Ostrą krytykę A więc proszę : Leśnica to wieś jest nasza Tu kazdy wyciaga swojego kutasa Podejdzie taki huj : "Zaraz ci przypierdole" I Co ja robie?? No co ?! Wyciągam cole ! Chyba sobie zaraz reke upierdole Co ja mam myslec Panie i Panowie Chyba zaraz ziemniaka obiore Nie dam sie Postaram sie Mysle to co chce i robie to co chce Leśnica to wieś jest nasza Tu kazdy wyciaga swojego kutasa Podejdzie taki huj : "Zaraz ci przypierdole" I Co ja robie?? No co ?! Wyciągam cole ! Wszyscy mysla ze to ja jestem zly A ja co?! ja pierdole ich. Mam na to wyjebana ja nie boje sie Wywioze sobie gnoj otstresuje sie chyba zajebalem sie w skron "nie pierdol smiedzielu zaraz dorwe cie!" "Co to kurwa jest!" Lesnica-Gron boze cie bron!! Już jest wersja druga, troche poprawiona, z refrenem ale dalej to nie jest to ... ;| Prosze: Leśnica to wieś jest nasza Tu kazdy wyciaga swojego kutasa Podejdzie taki cwel : "Zaraz ci przypierdole" I Co ja robie?? No co ?! Wyciągam cole ! Chyba sobie zaraz reke upierdole Co ja mam myslec Panie i Panowie Chyba zaraz ziemniaka obiore Nie dam sie Postaram sie Mysle to co chce i robie to co chce Koblorzowka z nami trzyma i jest zadyma Wszyscy mysla ze to ja jestem zly A ja co?! ja pierdole ich. Mam na to wyjebana ja nie boje sie Wywioze sobie gnoj otstresuje sie chyba zajebalem sie w skron "nie pierdol smiedzielu zaraz dorwe cie!" "Co to kurwa jest!" Lesnica-Gron boze cie bron!! Ref. Lesnica gron boze cie broń. W dyskotece rządzimy i wszystko niszczymy , bielska czy bańska?jeden huj to garstka Jestesmy najlepsi jestesmy fajni Lesnica? Do wszystkiego pierwsi! Szukam kogoś kto by zrobił bita do tego
×
×
  • Dodaj nową pozycję...