Ostra krytyka to jest co bardzo lubie ;]
Prosze komentujcie :
Nie nie nie
Nikt nie zatrzyma mnie
Każdy coś powie
Wyrazi co mu chodzi po głowie
ja to spisze na papier
napisze autobiografie
która stanie się hitem
i każdy połączy sięz tym zajebistym bitem
który od dłuższego czasu krążył mi po głowie
Śłuchaj, zaraz coś opowiem tobie.
To było bardzo dawno temu
wczoraj ... kiedy rano wstałem
i się ubrałem wpadłem na swietny pomyśł napisania nutki tej
o której myśle że trafi do głowy twej.
Zinterpretujesz ją pozytywnie ..
Nie bedziesz nastawiony negatywnie
Twój świat nagle zmieni się
I od początku zaczniesz życie swe
Które bedzie zajebiste od podstaw
bez żadnych spraw którym byś nie mógł sprostać
Każda będzie rozwiązywana beż gadania
w nowym życiu bedziesz nosił ładne ubrania
które bedą odwzorywały życie twe
nik nie będzie gorszy, każdy będzie grał fair play
I pomyśl że to wszystko dzięki piosence tej
która może twoje życie obrócic o 306
Stopni w momencie w którym nie będziesz miał żadnych innych chęci
I wiesz co mnie nęci ?
To że to wszystko jest bez sensu
Ten tekst... ten bit
Najlepiej wypierdolić w pizdu i holera
Problem z głowy, ugotowany, nie gotowy
Stramy problem wyjebałem, ale nabyłem nowy
Bardziej skomplikowany niż jego porzednik
Co to kurwa jest? jakis urzędnik
szukający swego miejsca w życiu
napewno nie chciał by umrzeć w kiciu
ja mu w tym pomogę, odmienię jego życie
tak aby w pare sekund znalazł się w madrycie
jednym z najlepszych miast
szkoda że nie w polsce ...
nie pdbił go Piast.
Ale ja dalej zostane przy swoim
dalej myślę że z tą piosenką możesz się oswoić
Chcę to piosenkę usłyszeć w radiu
Ale raczej wątpie żeby mi to wyszło
Komplikując sprawy i nie grając na czysto.
KONIEC.
Zamierzam coś jeszcze z nią zrobic ;]