Skocz do zawartości

safile

Members
  • Postów

    136
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia safile

  1. Czy ktoś żyje na Bellonie? Chętnie bym z kimś tam pograł i quest pozaliczał :P
  2. Świat: Belona Profesja: Mam najta, 60 lvl, sorca 45 i głównie chciałbym grać palkiem. Poziom*: tak jak wyżej. Kontakt:najlepiej to pw lub skype: safile4
  3. Szukam:Kogoś do wspólnej gry. Global:Do ustalenia Serwer:- Królestwo:Obojętnie Mój level:- Moja profesja:Obojętna Minimalny level przyjaciela/pomocnika:- Kontakt: Mój wiek:21 Uwagi:Piszcie PW. Mogę grać na globalu jak i na serwerach
  4. kotoś coś na belonie?
  5. Świat: Belona Profesja: knight, palladyn, sorc Poziom*: brak Kontakt:olivia wilde, albo tutaj na mpc.
  6. Świat: Bellona Profesja: Knight,Druid,Palladyn. Poziom*: 60,24,24 Kontakt: Najlepiej to PW tutaj.
  7. W opcji Tools musisz zaznaczyć takie coś jak recconect. Co do reszty to nie wiem.
  8. Siema poszukuję skryptu do Xenobota, najlepiej Mintwallin.
  9. knajcik - 50 lvl, 61/55 - eq :p amulet, boh, mms, zaoan legs i armor, steel helmet. Moje pytanie gdzie expić?
  10. Robię Facc monemakera. Jakie EQ mam kupić na 50 lvl? Skill - 60/53 club. Gdzie ekspić?
  11. http://www.tibiscripts.net/ tu masz rotwormy fibula, aktualnie sam botuję na tym skrypcie dla najta. Bardzo fajnie działa, wraca gdy nie ma określonej liczby potek lub capa. Ogólnie dobry skrypt.
  12. Bot: Xenobot Miejsce: Slimy do trenowania. Profesja: dla knighta i pala. dodatkowe informacje: Trainer na slimach by nie zabijał matki tylko skilował. Gdy będzie miał mało hp np.20% to niech zabije matkę, lecz przed tym broń zmieni .
  13. okey, dzięki za szybką odpowiedź.
  14. 40 lvl, k set, meduska, zaon shoes, crusader helmet, p ammy, i dragonbone.
  15. dam radę ze skilami 60/50 najtem na south thais cyclops?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...