Prawdopodobnie powstanie druga części Arcania Gothic 4 . Te osoby które przeszły arcanie wiedzą co jest na końcu gry
[media]http://www.youtube.com/watch?v=75nOo6nyHZM[media]
Sądząc po filmiku można się spodziewac 2 część arcani ale wole nie zapeszać
A wy co o tym sądzicie