Czesc, Mam taki problem przy pobieraniu Lol'a ponieważ pobieram gre jest wszystko ok i w polowie przy pobieraniu Legue OF Legends wyskakuje Legue OF Legends.exe PRzestal dzialac ;/ i nic juz nie moge zrobic , tylko zamknac program, powie ktos czemu tak sie robi ? z gory Dzieki