Skocz do zawartości

xOski

Members
  • Postów

    113
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia xOski

  1. Witam chciałbym wam przedstawić serwer hamachi - Sieć hamachi:MinecraftowyDzionek-1 hasło:123 Ip serwera:5.30.189.52 Moje łącze : 50mb #Minecraft server properties #Fri Sep 30 18:06:40 CEST 2011 level-name=World allow-nether=true view-distance=10 spawn-monsters=true online-mode=false difficulty=2 gamemode=0 spawn-animals=true max-players=7 server-ip=5.30.189.52 pvp=false level-seed= server-port=25565 allow-flight=false white-list=false motd=A Minecraft Server Serwer 100% Survival I to wszystko Pozdrawiam Oskar
  2. xOski

    Serwer Hamachi Surival ;]

    Nie działa
  3. xOski

    kto zagra ze mna

    Siema zagra ktos ze mna na serwie ? szukam 1 osoby kto chetny niech napisze ;p
  4. Temat Do usuniecia
  5. xOski

    Serwer [Hamachi] [Survival]

    Temat do usuniecia!
  6. Czesc, Mam taki problem przy pobieraniu Lol'a ponieważ pobieram gre jest wszystko ok i w polowie przy pobieraniu Legue OF Legends wyskakuje Legue OF Legends.exe PRzestal dzialac ;/ i nic juz nie moge zrobic , tylko zamknac program, powie ktos czemu tak sie robi ? z gory Dzieki
  7. xOski

    Mam Problem

    Ktos jeszcze pomoze ;/ prosze
  8. xOski

    Mam Problem

    Mam wylaczona zapore i kolega ma timed out
  9. xOski

    Mam Problem

    tak ma..
  10. xOski

    Mam Problem

    moj kolega wpisal 5.119.42.3:25565 i dalej nic ;/
  11. xOski

    Do Czego Sluzy

    Siema mam pytanie bo teraz jest beta 1.3_01 i w singluplayer create new world sa 2 wolne linijki w 1 wiem a 2 linijka do czego sluzy Seed for the World Generator?
  12. xOski

    Mam Problem

    juz podalem nic nie dalo. Prosił bym o szybka pomoc
  13. xOski

    Mam Problem

    Cześć. To moj problem jest taki zrobilem serwer minecraft hamachi, wlaczylem serwer kolega dolaczył do sieci hamachi i podalem mu ip i nie mogl dolaczyc do serwera. Tylko ja moge wejsc na serwer Tu macie Settings serwera #Minecraft server properties #Wed Feb 23 17:55:19 CET 2011 level-name=world hellworld=false spawn-monsters=false online-mode=false spawn-animals=false max-players=5 server-ip=5.119.42.3 pvp=true server-port=25565 white-list=false Bardzo prosił bym o pomoc ;/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...