Skocz do zawartości

okienko1234

Members
  • Postów

    6
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia okienko1234

  1. Ja jestem chetny.
  2. CZejsc mam probłem postaniowiłem zainstalowac sobie do minecraft mine colony i tam mam orginalna wersje minecraft 1.7.3 i potrzebny jest mod loader aby wgrac moda wiec sciagam http://www.minecraft...e-book-updated/ mod loadera 1.7.3 wchodze do uruchom %appdata% .minecraft tam mam 5 folderow bin saves texture packs stat resources i potem 6 "Mods ktorego sam dodaje wchodze w bin> miencraft.jar usuwam Meta inf potem wrzucam pliki z mod loadera sprawdzam czy dziala minecraft i dupa next time black scren i nie mam pojecia co zrobic
  3. okienko1234

    Mod loader

    dupa *** i gowno reinstaluje minecrafta sciagam http://www.minecraftforum.net/topic/75440-v173-risugamis-mods-recipe-book-updated/ mod loadera 1.7.3 wchodze do uruchom %appdata% .minecraft tam mam 5 folderow bin saves texture packs stat resources i potem 6 "Mods ktorego sam dodaje wchodze w bin> miencraft usuwam Meta inf modloadera sprawdzam czy dziala minecraft i dupa next time black screnn jak zakutalizowac czy jak to sie tam pisze wersje moda?
  4. okienko1234

    Mod loader

    a z mc patcherm sie narobiłem i gowno
  5. okienko1234

    Mod loader

    no dobra ale jak uzywac tego mod crafta na stronie nie pokazuja nic a jak wlacam to jakis tam bład wyskakuje P.S gdzie go wlozyc? ehe dbra scaignolem flame 4.0 czy jakos tak i moge właczyc lecz gdy właczam pisze /łaczy sie z serwerem/ i chwilke potem / nie mozna polaczyc sie z serwerem/
  6. okienko1234

    Mod loader

    CZejść wczoraj postanowiłem zainstalowac <wgrac> minecolony 1.7.3 lecz potrzebny jest do tego mod loader. Ściagam go wrzucam pliki do .minecraft>bin>minecraft.jar i usuwam Meta-Inf lecz i tak mam blacks screnna . Próbowałem potem zgrac z laptoma minecrafta i sprobowac ponownie , lecz nadal mam black screnna i nie kpw tego a mineceoony nie ma nic z tym wspolnego. Proszę o pomoc daje Wielkiego +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...