CZejść wczoraj postanowiłem zainstalowac <wgrac> minecolony 1.7.3 lecz potrzebny jest do tego mod loader.
Ściagam go wrzucam pliki do .minecraft>bin>minecraft.jar i usuwam Meta-Inf lecz i tak mam blacks screnna .
Próbowałem potem zgrac z laptoma minecrafta i sprobowac ponownie , lecz nadal mam black screnna i nie kpw tego a mineceoony nie ma nic z tym wspolnego.
Proszę o pomoc daje Wielkiego +