Skocz do zawartości

Scyzor13

Members
  • Postów

    229
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Scyzor13

  • Urodziny 13.07.1995

Metody kontaktu

  • GG
    13297111

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Kielce

Osiągnięcia Scyzor13

  1. Scyzor13

    Z: Airo [PL] [DEDYK]

    Server wam mega wyszedł! Jest malinowy. Nic tylko ściągać clienta i grać. Polecam ten server, lepszego nie będzie!
  2. Scyzor13

    Larose[Dedyk] Pl

    Te misje od strażnika na poczatku kompletnie niepotrzebne...
  3. Temat do zamknięcia Dzięki wszystkim
  4. no resetuje VPC i potem znowu mi sie pokazuje po jakims czasie Login: potem Password: i wpisuje a potem wyskakuje Mcncc# i tam mam wpisac /etc/rc.d/netif restart ?? zrobilem tak wyskoczylo znowu Mcncc# wpisalem ifconfig i znowu Mcncc# wyskoczylo ;/ Sry ale jestem kompletnie zielony moglbys mi wytlumaczyc dokladnie krok po kroku? ;x
  5. w navicacie dalem moje ip z koncowka 100 a w sysinstall wedlug poradnika czyli w pierwszym ip normalne a w drugim z koncowka 100 i jestem zalogowany w vpc
  6. Praktycznie zrobilem juz server hamachi i gry probuje ustawic siebie GMem, po wcisnieciu mt2 2 razy lewym przyciskiem myszy wyskakuje nastepnujace okienko: 2003-Can't connect to MySQL server on 'tu moje ip' (10060) ss: http://img856.imageshack.us/i/beztytuuuf.jpg/ Prosze pomozcie
  7. Zrobilem wszystko tak jak w tym poradniku: http://www.mpcforum.pl/topic/268910-tut-jak-zalozyc-prywatny-serwer-hamachi-metin-2-najdokladniejszy-tut/ Mimo to gdy wlaczam przez spolszczenie wyskakuje mi takie okienko: http://img839.imageshack.us/i/beztytuucwo.jpg/
  8. Czy do mojego serva hamachi moge zrobic launchera/clienta czy koniecznie spolszczenie?
  9. uruchamianie jako administrator i ze zgodnoscia nic nie daje link z 1 posta mi dziala czyli rozumiem ze do hamachi nie mozna launchera zrobic? ;/ szkoda bo chcialem sie pobawic w robienie serva niech ktos tylko napisze czy da sie czy nie bo sciagam wszystko potrzebne do servera hamachi, a glupio bedzie jak strace tylko czas
  10. Witam! Czy do servera hamachi mozna zrobic launcher? Gdy probuje wbic spolszczenie do metka 2010/2008 to wyskakuje mi takie okienko: http://img845.imageshack.us/i/beztytuuqob.jpg/ Bardzo prosze o pomoc gdyz w takich sytuacjach jestem "zielony" i kompletnie nei wiem czy jest takie rozwiazanie by zrobic launchera.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...