uruchamianie jako administrator i ze zgodnoscia nic nie daje
link z 1 posta mi dziala
czyli rozumiem ze do hamachi nie mozna launchera zrobic? ;/
szkoda bo chcialem sie pobawic w robienie serva
niech ktos tylko napisze czy da sie czy nie bo sciagam wszystko potrzebne do servera hamachi, a glupio bedzie jak strace tylko czas